Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A párbeszéd a Dk szatelitpártja?

A párbeszéd a Dk szatelitpártja?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindössze annyiról van szó, hogy az MSZP széthullásával egy rakás politikus úgy látta, hogy itt az idő egy új baloldali pártot csinálni, és szép lassan lezajlik ezeknek az evolúciója. Van, amelyik megszűnik, van, amelyik visszaintegrálódik az eredeti egységbe - ahogy a párbeszéd is valószínűleg beleolvad a DK-ba.
ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szatelelitpártokról a Fidesz esetében beszélhetünk, pl LMP, Mi Hazánk
ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.

Aha, mi a különbség?


Mondjuk az, hogy Toroczkait még nem láttam így összeborulva Orbánnal mint Karácsonyt meg Gyurcsányt!!



[link]

ápr. 30. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Mára lényegében azzá vált, önállóan életképtelen. Ha Karácsony elbukna, talán meg is szűnne, a DK-nak csak Karácsony miatt van szüksége rájuk.
ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Toroczkait még nem láttam így összeborulva Orbánnal mint Karácsonyt meg Gyurcsányt!!"


De ebben nagy meglepő dolog nincs: Karácsony pályája a Medgyessy- és Gyurcsány-kormányokban indult tanácsadóként, ő a Gyurcsány-korszakban volt kis padawan. Ez nem egy titkos szervezet, szerintem köztudott, hogy közöttük jó a viszony.


Mivel a Párbeszéd egy olyan párt, ami nem anti-Gyurcsányként hirdette magát, és amúgy önmagában megdöglött, így adja magát az összeolvadás. Ebben én nem látok nagy csibészséget, teljesen transzparensnek tűnik.

ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.

Tehát hivatalosan is Gyurcsányista, Nagyszerű!


Ennél jobb beismerés nem kell .

ápr. 30. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Jézusom :D
ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen...Karácsony gyurcsányista. Ekkora baromsagot sem olvastam. Szimplan szuksegszeru a gyozelemhez a fovarosban. A fovarosban pedig a legnagyobb part a DK.
ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!