Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijött az új medián felmérés?

Kijött az új medián felmérés?

Figyelt kérdés
Nekem nincsen HVG előfizetésem, mik a számok?

ápr. 30. 13:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ápr. 30. 13:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs előfizum, valaki bemásolná az adatokat?
ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

• Fidesz: 46 százalék

• Tisza Párt: 24 százalék

• DK: 9 százalék

• Magyar Kétfarkú Kutya Párt: 6 százalék

• Momentum: 5 százalék

• Mi Hazánk: 4 százalék


[link]


Ehhez tudni kell, hogy a Medián 50%ot mért a Fidesznek 2022 márciusában az utolsó kétharmad előtt, tehát alig kisebb ez a szám, hiába nevezik ezt örömködve "mélypontnak". Egyértelmű, hogy főleg a többi ellenzéki párttól veszi el a szavazatokat a Tisza, ahogy azt a Nézőpont és az Iránytű is mondja. (ők 47 illetve 50 %-ot mértek most a Fidesznek)


A Momentum és az MH van végveszélyben.

ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
De hogy állhat 46%on azután amiket csináltak?
ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De ez most az EP vagy mi? Vagy csak siman a parttamogatottsag? Mennyit mernek mondjuk a főpolgármester-jelölteknek?
ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

#3.

Szerintem meg nem, hanem a Tisza párt új forrásokat hoz, onnan akik amúgy sem szavaztak volna sem az ellenzékre, sem a Fideszre.

Én félnék a Fidesz helyében, mert hiába a 2 millió állandó szavazó, de ezek most olyan szavazatok, amiket eddig Magyar Péternek sikerült csak előhúznia.

ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

4: Miért, miket csináltak?


Nekem most ezek jutnak eszembe, mint amik leginkább érdeklik az embereket:


"Februárban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 605 400, a kedvezmények figyelembevételével számolt nettó átlagkereset 417 100 forint volt. A bruttó átlagkereset 14, a nettó átlagkereset 13,8, a reálkereset pedig 9,9 százalékkal nőtt az egy évvel korábbihoz képest "


[link]


Meglepte az elemzőket a friss GDP-adat

Szinte kivétel nélkül alacsonyabb növekedést vártak az év elején a hazai elemzők. A vártnál jobb mutatókra a belső fogyasztás és a beruházások gyorsuló helyreállása adhat leginkább magyarázatot.


[link]

ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
6: Semmilyen szám a felmérések eredményeiben nem utal arra, hogy több lenne most a szavazni akaró ember, mint 2 vagy 5 éve. Zajlik az átrendeződés, ennyi.
ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz az 46%, sokan nem mennek el szavazni a fideszesek közül, jó lesz az 35-40%-nak is.
ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9% a DK-nak, és még ők mondják hogy van 1.5millió szavazójuk 😂😂😂😂😂


Már az sem biztos hogy 2026-ban bejutnak a Parlamentbe

ápr. 30. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!