Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én veszem ki Magyar...

Csak én veszem ki Magyar Péter szavaiból hogy nem akar miniszterelnök lenni?

Figyelt kérdés

máj. 1. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene miniszterelnöknek lennie, biztos van más is abban a pártban vagy csak Petiből áll?
máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Én sajnos egyre inkább fideszes paneleket és orosz propagandát veszek ki abból amit mond.
máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen csak te
máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Fidesz kegyelmi botrányból EX-Fidesz Magyar Péter magyar nép megmentője. Ez alatt Fidesz párt és Ellenzék pártok gyanúsan csöndben vannak. Valójában Magyar Péter jelensége, figyelem elterelés valamilyen nagy dologról, amit Fidesz és Ellenzék tud róla. Háttérben valami készül, amit magyar nép nem tud róla...
máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Pár hónap, seholselessz!
máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Politikai pályára se akart lépni ugye aztán mi lett belőle... Megy ő előre gőzerővel. Neki a tettét figyeld, ne a szavát, pont fordítva, mint Pedorbánnak
máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is úgy tünik, hogy ő a háta közepére sem kivánja azt a ,,nagybetűs" politikát.

Szerintem ő úgy gondol magára mint valaminek az eliditója, aztán ha fel tudd épiteni több embert is a pártból, akkor félrevonul.

máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, aki megnézi a Puzsérral való szereplését, ott elejt egy félmondatott, hogy lehet, hogy 26-ban ő már nem is lesz tényező és csak a gyerekeivel fog foglalkozni.
máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ő inkább csak zabszem a seggben akar lenni, tüske a köröm alatt.
máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Volt egy interjú, ahol azt mondta, hogy lesz majd tisztújító közgyűlés a TISZA pártban és ha ott felkérik miniszterelnök jelöltnek, akkor elfogadja.
máj. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!