Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára hangja csak...

Dobrev Klára hangja csak engem irritál? Meg mintha álomvilágban élne, bár Gyurcsány mellett ezen nem csodálkozom.

Figyelt kérdés

máj. 3. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az egész jelenség iszonyat irritáló.

Még egy olyan antinőt, az idegesítő kárálásával...

Komolyan mondom még a férje is jobban elviselhető, pedig az nagy szó.

máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak téged.

Viszont bárcsak ez lenne a legnagyobb probléma vele és a DK-val kapcsolatban.

máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Engem is, nem èrtem ki talàlt aki neki ezt az òvònèni szerepet, egyàltalàn nem all neki jòl. Amùgy nem lenne bajom vele, szerintem okos, talpraesett nő, ezèrt sem àll jòl neki ez a tyùkanyòskodàs.
máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Engem alapból idegest, ha egy nő hosszasan beszél. Ritka amelyiknek a hangja nem idegesít. Szerintem a férfiak jobb szónokok, persze ott is sok a tehetségtelen.

Viszont Klára még a nők között is nagyon az alja. Őt hallgatni tényleg nagyon kínzó dolog.

máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szigoru a kiallasa de amit mond az nem hulyeseg. Es lasd, a szavazoi imadjak
máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Ez mondjuk csak simán szexizmus.
máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!