Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell háborús félelmet...

Miért kell háborús félelmet kelteni a magyarokban, mikor mi a béke oldalán állunk?

Figyelt kérdés

Miért kell háborús félelmet kelteni a magyarokban, mikor mi a béke oldalán állunk?

Értem én, hogy háborúpárti baloldal, de melyik oldal is emlegeti többször a háborút?.


máj. 9. 08:56
1 2
 11/17 Mansour ***** válasza:
70%

"Most döntünk majd arról ki menjen az EP-be képviselőnek és ők fognak majd utána dönteni az életünkről, hogy háború legyen vagy béke."

Hát nem azon fog múlni a háború vagy béke kérdése, hogy hány fideszes képviselő ül az EP-ben. Viszont a játékszabályokat felrúgó magatartásával a Fidesz egyre jobban rontja saját érdekérvényesítő képességét, így, még ha valóban ők képviselnék is a békepártiságot, tulajdonképpen az ellen dolgoznak.

máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

10) aki ezt a rendszert támogatja az hazaáruló,mellettük én Szent ember vagyok.

[link]

máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Orbán Viktor mondta ezt 2007-ben:


"Általános európai felfogás a mi szakmánkban az, hogy legalul. tehát a legmélyebben, ezért a legmeghatározóbb erővel a fizikai biztonság iránti vágy jelentkezik az emberben. Ezért van az oly gyakran, nem csak Magyarországon, hanem máshol is, különösen a harmadik világ országaiban, hogy a hatalmon lévők éppen az embereknek ezt a legalul lévő, legmélyebb, legerősebb ösztönökből fakadó igényét vagy életösztönét támadják meg. Ez pedig a fizikai biztonság.

És ha el tudja hitetni egy kormány, vagy egy ilyen harmadik világbeli erő az ellenfeléről, hogy valójában ezen a szinten kell félni az ellenzéktől, mert az a fizikai biztonságot is veszélyezteti, akkor jó eséllyel pályázhat arra, hogy mindenfajta kormányzati teljesítménytől függetlenül, a rend iránti vágy miatt odafordulnak az emberek."

máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Ezt kell felfogni az agykárosultaknak:


A lopásaikat, az identitás hazugságaikat, a szélhámos gazemberségüket, csak a háború, mint kártya, mint rémület írja felül. Már ez az utolsó fügefalevél, ami orbán viktornak az ágyékát takarja: háború. A háború az egyetlen , és hogyha ez a háború nem lenne, erre nem lehetne hivatkozni, már tényleg semmijük nem lenne, amit magyarázhatnának.

máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%

11,

Milyen játékszabályokat rúgnak fel? Egyértelműen fogalmaznak!(háborúra vonatkozóan)

A többi kérdésben nekem is vannak fenntartásaim..

máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem állunk a béke pártján, az oroszok pártján állunk. A félelemmel pedig lehet irányítani a birkákat.
máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mansour ***** válasza:
62%

"Milyen játékszabályokat rúgnak fel?"

Az uniós diplomácia íratlan játékszabályait. Nem véletlen, hogy a Fidesz már egyetlen pártszövetségnek sem tagja. Az unióban mindenki szövetségeseket keres saját érdekeinek hatékonyabb érvényesítéséhez. Mi meg az utóbbi időben csak veszítettük a szövetségeseket. Jelenleg Fico az egyetlen kivétel, de benne nem bíznék, mint hosszú távon megbízható szövetségesben.

máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!