Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban a TISZA párt megtöri...

2026-ban a TISZA párt megtöri a Fidesz 2/3-ot, 2030-ban pedig le is váltja azt, és megalakul a Magyar-kormány?

Figyelt kérdés
máj. 10. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
34 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Megszorongathatja a Fideszt, úgy,hogy elveszítse a 2/3-ot.

Viszont, leváltani nem fogja.



Magyar Péter nekem is szimpatikus volt eleinte, de most,hogy együttműködik azzal az igazgyöngyös nővel, egyre kevésbé az.

Erre szoktam mondani,hogy MP okés, de az a dögvész, ami kezdi körülvenni, na az már problémás.

máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

A kínai hitellel úgymond garanciát kaptunk, hogy ov nem léphet ki az eu ból.

Az ára kB egy 200 éves hitel de megvan.

Eu kilés nélkül viszont nem fogja tudni fenntartani az önkényt pénzosztás nélkül.

Az államkassza üres, félidőben vagyunk. A Tisza minden egyes nap erősödik, a propaganda szenny lepereg róla.

Ezek fényében szerintem 26ban vége a Fidesznek végre.

máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
26-ra Magyar, és a hozzá dörgölőzők eltűnnek. Magyar alkalmatlan az ország vezetésére. Akik segítik, még nem tudják mibe vágták a fejszéjüket.
máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Én nem bíznám az országot Magyarra. Őt is a Fidesz rendszere nevelte ki.
máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

"Én nem bíznám az országot Magyarra. Őt is a Fidesz rendszere nevelte ki."

Akkor inkább maradjon Orbán?

Valakinek muszáj megdönteni a pártot. Még ha nem is annyira szimpatikus. Utána azt már könnyebb lesz kukázni, ha nem válna be. 4 éves ciklus alatt csak nem betonozza magát úgy be ez a Magyar gyerek.


Jobboldaliként én is leszavaztam a főként balos összefogásra. Nem tetszett az a csapat, de megadtam nekik az esélyt.

máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Az egyetlen helyes válasz, amit 2024-ben tudunk adni az a talán, mivel a jövőt tudtommal nem látja senki, hacsak nem próféta vagy látnok...


Ugyanakkor nem valószínű. Magyar Péter személye nem csak a kormánypárt oldalán ellenszenves, hanem az ellenzéki pártok sem jönnek vele ki túlságosan jól. Ennek több oka is van. Egyrészt ez az ember egész eddig a kormánypárt keblén nőtt fel, most meg hirtelen nézeteket váltott... Másrészt senkinek nem szimpatikus, ha egy ember a felesége hátán lesz valaki. Harmadrészt ezzel a "betörésével" szavazókat csábít el a többi ellenzéki párttól.


Eddig pártokról beszéltem, de véleményem szerint a köznép számára sem egy szimpatikus ember épp azon dolgok miatt, ami miatt a többi pártnak sem.

máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!