Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A debreceni szórakozóhelyeken...

A debreceni szórakozóhelyeken miért van ilyen sok jellemzően a végletekig lerészegedett kínai férfi?

Figyelt kérdés
Hétvégente elárasztják a belváros szórakozóhelyeit és többségük az öntrudatlanság határáig le van részegedve.

máj. 12. 01:20
A kérdező szavazást indított:
Ez már a félreértelmezhetetlen jele annak, hogy kína gyarmata leszünk.
Ezek csak békés vendégmunkások akik sokkal többet dolgoznak mint a magyarok. emiatt hétvégén jobban el is engedik magukat.
A kínaiak nincsenek hozzászokva a piáláshoz, ezért fognak kudarcot vallani Magyarország gyarmatosításával.
Ezek legalizált gazdasági migránsok, akik elveszik a magyarok munkahelyét, de a fizetésüket fidesz közeli debreceni szórakozóhelyeken költik el.
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Az azsiaiak genetikus alapon is rosszabbul birjak a piat. Hogy minek a jele, hogy ennyien vannak? Hat ezt az alfoldi civisektol kellene megkerdezni, akik eddig is 80%ban fideSSnyikek voltak.
máj. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem bírják az alkoholt.
máj. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Legalább az a néhány kocsmáros jól jár.gondolom a türelmi negyedek is felpörögnek, nem kell hollandiáig menni dolgozni.
máj. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
3: ergo...a szolgáltatás is felvirágzik.
máj. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Én például Németországban szoktam mocskosul lerészegedni és okádom össze az országukat. Mindenki csak ott tud ahol van. Mért gondolod majd a te kedvedért a kínaiak minden héten vesznek egy millióért egy repjegyet nyújorkba, hogy ott okádjanak?
máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

"Ez már a félreértelmezhetetlen jele annak, hogy kína gyarmata leszünk."


Ezen logika mentén akkor Németország magyar gyarmat? Pedig eddig akárhányszor írtam róluk csatlós népünkként mindig lepontozott valamelyik barom.

máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
6# Nem mert ott random emberek vannak, nem kimondottan egy ország árasztja el őket. Minket viszont felvásárol kína mindenestül.
máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Valaki meg is tudja erősíteni a kérdés állítását? Vagy ez is csak egy kampányhazugság? (Nem, nem vagyok bevándorláspárti, akkugyárpárti meg fideszes sem, csak nem szeretem a hazugságot.)
máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8# járom Debrecen utcáit éjjel-nappal, hétközben-hétvégén. Sokszorosára nőtt az ázsiaiak száma.


Van olyan korábban évekig üresen kongó NER tulajdonú szálló amit most egy kínai akksigyár vezetősége vett ki kompletten. Mindenki csodálkozott, hogy egy teljesen kieső környéken képesek voltak szállodát építeni, majd 5-6 évig 0 vendéggel üzemeltetni. Ebből következtethető, hogy a fideszen belül már sokan akkor tudtak a kínaiak tömeges érkezéséről, amikor még hírek se voltak az akksigyárakról


Ha nem hiszed a kérdésem tartalmát gyere el Debrecenbe egy hétvégére.

máj. 12. 13:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy azóta több a fent említetthez hasonló szálló épült Debrecenben és mind vissza nem térítendő állami támogatásokból tehát a te adódból is kedves 8-as, és mind NER tulajdonban van.
máj. 12. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!