Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter (az alábbi...

Magyar Péter (az alábbi cikkből idézve) tényleg "felfalja a ellenzéket"?

Figyelt kérdés

"Hamarosan visszasírják a Magyar Péter előtti időket"


"Péter felfalja az ellenzéket"


[link]



máj. 12. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ugye már értitek, hogy Varga Judit miért tűrt éveken át? Ti nem is ismeritek személyesen, de gondolatban már vagy százszor tövig bevettétek neki...
máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Bár én vallom, hogy semleges politikai újságírás nincs, de a jelenlegi kormánypárti sajtó verhetetlen a kamu, hazug, hamis, félrevezető cikkek írásában.

Úgyhogy NEM, nem fal fel semmit.

máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Több xanax kell neki, mert az idegrendszere fogja felfalni a józan eszét.
máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Főleg az ellenzéki pártoktól vesz el szavazókat, tehát igen.
máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyar Péterről eddig egyetlen állítást írtam itt le, hogy kizárólag a fidesz pénzeli. Volt aki ezt kétségbe vonta.
máj. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben nagyon elharapózott ez a szenzációhajhász fogalmazás a sajtóban.

Valóban, Magyar elvesz szavazókat az ellenzéki pártoktól, de nem "felfalja".

máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos most akar valakivé válni. Eljött a pillanat, amikor megvalósítja álmait és poltikai fantasztikusság lesz. Amerikai pénzből, ballibként, de szerintem ez neki jó. Ha Mihazánkos akart volna lenni, az lenne.


Ha Fideszes akart volna lenni, az lenne. Úgy látszik ott csak a pénzért volt, és ez most neki a nagy lehetőség.


Utcabálokat rendez, felmondja a HVG-t saját szavaival, és hozzáteszi, hogy "és Orbán felesége is ezt mondta egy házibulin, ott ültem mellettem. Van itt még hanganyag."


A Rangos interjú mellett a Bolgár György interjú is nagyon jó. "Hogy bírja ezt energiával Péter, amíg válaszol lesz..hatom?"

máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!