Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz mikor tervelte ki...

A fidesz mikor tervelte ki országunk kiárusitását a kínaiaknak?

Figyelt kérdés
Például Debrecenben több szálló is épült NER tulajdonban nagyrészt vissza nem térítendő állami támogatásból az elmúlt 4-5 évben. De tudok olyan szállodáról is ami jóval korábban megépült egy totál alkalmatlan helyen, 5-6 évig lényegében 0 vendég mellett üzemeltették és most egy kínai gyár vezetése él benne. Mindebből arra következtetek, hogy a fidesznél már sok évvel korábban tudták, hogy kínai gyarmat leszünk.

máj. 12. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, a fidesz belső körei jóval minden nyilvánosság előtt tudtak a kínaiak és egyébb migránsok betelepítéséről.
Nem, ez csak a dollárbaloldal sorosista össze gyurcsányozott prüsszeli propagandájának a véleménye.
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A keleti nyitás politikáját nem most találták ki, hanem már 2010-2014-es ciklusban, viszont csak most kezd beérni.
máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Amikor 2/3-al szavazták meg őket.Miért?
máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
2010 április 26.-án
máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Egy nem teljesen dilettáns politikai erő nyilván évekkel vagy akár évtizedekkel előre gondolkodik. A Fidesz sem dilettáns, legalábbis, ha a saját érdekéről van szó.


Azért nyugtass meg, kérdező, hogy nem gondolod, hogy a "sorosista összegyurcsányozott dollárbaloldal" nem szolgáltatta volna ki hazánkat idegen érdekeknek legalább ennyire.

máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy hangsúlyozod az egyéb migránsokat is. Mert a baloldal nem engedte volna be őket?


Mindig csodálkozom, hogy tudnak oly sokan agy nélkül élni, és elhinni, hogy miközben a Fidesz rossz, majd a baloldali ellenzéke kánaánt csinál.

máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4# és 5# Jelenleg én legalábbis úgy tudom, hogy a fidesz van hatalmon és nem a baloldal. De szólj ha tévedek. Ha a baloldal lenne hatalmon és ők tennék ezt az országgal amit most a fidesz akkor ugyanúgy kritizálnám őket is, főleg, hogy sosem voltam politikailag elfogult egyik oldal felé sem. Azt se látom, hogy hol írtam én olyat itt bárhol is, hogy a baloldal bármivel is jobb lenne mint a fidesz, de idézheted ha megtalálod. Én is csodálkozok, hogy tudnak agy nélkül hozzászólni emberek.
máj. 12. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden fidernyák idióta feltételes módban, vagy jövő időben írja a rémálmait!

Soka értelmet ne várj tőlük!

máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!