Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha úgy vesszük, hogy Magyarors...

Ha úgy vesszük, hogy Magyarországon nincs baloldali párt, akkor lényegében mindegy, hogy a Magyar Péterre vagy a régi ellenzékre szavazok?

Figyelt kérdés

A Momentum liberális, nem baloldali. Én nem vagyok liberális.

A DK sem igazi baloldali. A Párbeszéd vagy az LMP állt közelebb hozzám, de ezek nem tényezők.


A Szanyi féle ISZOMM-al szimpatizáltam, de ők meg a viccpárt jelzőt sem bírták levetni magukról, senki sem vette őket komolyan.


Igazi baloldaliak azok, akik pl a GUE/NGL frakcióban vannak.


Akkor lényegében egyikre sem érdemes szavaznom, hisz nem vagyok liberális. Érdemesebb akkor a Tiszára, hogy a kormányvàltást segítsem legalább?



máj. 12. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nyolc, kire szavazol, báttya
máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem mindegy. Szavazz Magyar Péterre, a régi ellenzék már leszerepelt, kuka minden rájuk adott szavazat. Ha Magyar Péter lealázza őket hátha eltakarodnak.
máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

1.

🤡

máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés mit akar a szavazó: változatlan változást, vagy változó változatlanságot.

Az eredmény ugyanaz lesz.

máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes tisztán ideológia alapján szavazni itthon
máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes a Tiszára. Egy békés, szabad, normális országban élhetnénk
máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!