Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A békemenet mitől békemenet?

A békemenet mitől békemenet?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy vonaglanak mint a juhok az újságíróknak meg gyűlölködő kijelentéseket tesznek, és hol benne a béke?

máj. 13. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát ott szokott lenni győőőzike,nagy fero,pataky művész úr

( akit valamiért állandóan visszahoznak az ufók)


Ők úgy békében megvannak önnön magukkal,nem erőltetik meg az agyukat, saját véleménnyel, saját gondolatokkal.


Nagyjából ez igaz a békemenet összes többi résztvevőjére

máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Ez neked megérthetetlen dolog... inkább engedd el kedves kérdező!

Én sem tudom pl megérteni, hogy egyeseknek miért szimpatikus, hogy pl Magyar Péter egy platón ordibál random, idegen embereknek, akik templomban voltak éppen,hogy szégyelljék magukat... én is elengedem.

máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D-Mano ***** válasza:
88%

Azért békemenet a neve, mert jobban hangzik, mintha "Fidesz erőfitogtató menetnek" vagy röviden "Fideszmenetnek" hívnák.

(A propaganda lényege meg ugye az, hogy jól hangozzon, nem az, hogy igaz legyen... 🙃 )

máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy háború sincs, csak az oroszok különleges hadműveletet hajtanak végre a saját határaikon belül /ami nem rég még Ukrajna területe volt/. Így béke menetnek is hasonló értelmezést lehet adni.
máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg azért, mert menet közben nem szoktak autókat felgyújtani, csak békésen menetelnek.
máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Békét hoznak a pedofiloknak és a korrupt politikusoknak.


Valamint a birkák is békében élhetnek vajas kenyéren és m1-en.

máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#2 Nem tudom hogyan jön ide Magyar Péter. Vagy most az M1 azt mondja hogy aki nem szereti Orbánt az egyből MP? Ha M1-et nézek megértem?
máj. 13. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mi bajod van vele, az állatok is békében menteknek a vágóhídra.
máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
7# Nem véletlen hívják őket birkának. Aki nem istenként tekint a fideszre az ellenség.
máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ők jelentik azt, hogy nemzeti érzés! A többi pártbeliről ez nem mondható el.
máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!