Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter támogatná/támogat...

Magyar Péter támogatná/támogatja, hogy Magyarország nagy mennyiségben adjon át fegyvereket és más hadászati eszközöket Ukrajnának?

Figyelt kérdés

máj. 13. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi értelme annak, hogy itt találgassunk ill. szavazzunk? Erre egyedül ő adhat választ. Írj neki a Facebook oldalára és kérdezd meg. Aztán a válaszát olvasva gondolkozz azon, vajon igazat írt-e. (Csak szólok: egy okos politikus nem azt válaszolná, amit csinálna, hanem amilyen választ szeretnének tőle hallani.)
máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem.


Nem kifejezetten ukránbarát.

máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább nem.
máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
72%

Milyen nagy mennyiségű fegyverre gondolsz?

Mert jelenleg nekünk sincs.


Majd ha a fidesz által tervezett fegyvergyárak (pl. Rheinmetall) képesek lesznek termelni is, akkor majd Orbán váleménye is megváltozik és az egész propagandista bagázs amellett fog érvelni, hogy támogatni kell a szabadságukat védelmező országokat.

...feltéve perszee, hogy lesz aki állja cehhet.

máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Már többször mondta, jórészt egyetért a fidesz politikájával Ukrajnával kapcsolatban is. Neki a fidesz működésével van baja. Korrupció, túlárazás, uram-bátyám rendszerrel.
máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös, és mi a Fidesz politikája Ukrajnával kapcsolatban? Mert én két év alatt sem tudtam rájönni.

Megszavazza az összes szankciót Oroszország ellen, de folyton olyan gesztusokat tesz, ami Oroszoroszág felé kedveskedő, Ukrajna felé meg sértő. Ezzel sikeresen eléri, hogy mindkét hadviselő fél utál minket. Ez egyedülálló külpolitikai teljesítmény. Talán nincs is más ország a Földön, amelyik ezt a helyzetet el tudta érni.

Ezt akarja Magyar Péter követni? Csak remélni tudom, hogy nem.

máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

5# amikor ő maga (!!!) az uram - bátyám rendszer élvezője volt, akkor nem volt gond ugye???

Nem érzed, hogy ez mennyire gáz!

máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Igen. Egyszerűen nem tudjuk már tárolni a hadászati, hadműveleti csúcsfegyvereket, - muszáj kezdeni velük valamit.

Lehet, hogy már jövő héten indul is az első dunai hordalék-kavics szállítmány a kritikus helyekre!

máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oszt miből??
máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!