Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalékot ér el a TISZA...

Hány százalékot ér el a TISZA párt (Magyar Péter) a június eleji választásokon?

Figyelt kérdés
Van esélye megverni a Fideszt?

máj. 22. 11:34
A kérdező szavazást indított:
0-5%
5-10%
10-15%
15-20%
20-25%
25-30%
30-35%
35-40%
40% felett
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, hogy milyen választások lesznek akkor?
máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
20-25 közt szerintem, de legalább letisztul a kép és sok kispárt kiesik.
máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

11:36


Igen, tudom!

máj. 22. 11:46
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem 19 és 30 között bármi lehet, mert hiába nagy a támogatottsága, lehet visszatérnek sokan pl a momentumhoz, mert félnek, hogy kiesik. De ennek az ellentéte is lehet, hogy dk szektások meg mi hazánkosokon kívül mindenkit megszólít és leszavaznak rá.


Egy dolog biztos, hogy ha 20% alatt fog kapni, akkor az egy akkora hatalmas nagy csalódás lesz az ellenzékben, hogy szerintem nem fog tudni 26-ban meghatározó erő lenne a Tisza. Jelenleg is csak azért erős, mert hisznek az emberek benne, de egy 18% hamat elvinné ezt a hitet.

máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
A DK és Momentum szavazók 2/3-át viszi max
máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régebbi ellenzéki pártokat sztem bőségesen lehagyja.
máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30-35 % lesz az, és a Zorbán tajtékozni fog, mert elszívja a fideszes szavazók egy részét is. Azok 8-9 helyet kapnak az EU-s parlamentben. Magyar Péterék meg 5-öt, de a Néppártban. Aztán meg jön az amerikai elnökválasztás és Trump végleges bukása.
máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15% körül. Az, hogy mennyien lájkolják facebookon vagy vannak kinn egy rendezvényen, nem egyenesen arányos azzal, hogy milyen mértékben kap majd szavazatot. Én pl. kinn voltam április 6-án is, Debrecenben is, de nem rájuk szavazok, fel sem merült, ennél kritikusabb gondolkodó vagyok, és fixen tudom, hogy sokan vagyunk így.
máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én pedig az egyik felmérés alapján Fideszes szavazónak hazudtam magam (félelelemből, azt hittem ellenőrzés), mégis Petire szavazok. Szerintem az a 26% több is lehet, mint amit mérnek.
máj. 25. 10:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem sokat!
máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!