Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy az ellenzék...

Mi az oka, hogy az ellenzék háborúpárti?

Figyelt kérdés
Miért csak a Fidesz és a Mi Hazánk békepártiak itthon?

máj. 22. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert Te a nagy ember ... propagandájának hiszel.
máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És te bedölsz a másiknak?
máj. 22. 12:09
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én nem dőlök be, de azt tudom, hogy ellenzékiként én nem támogatom az agresszort, ezért nem vagyok háború párti.

Ha az agresszort támogatnám, akkor háború párti lennék.

máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam is, hogy nem te vagy háborúpárti. A szegény polgár nem akar elmenni meghalni a frontra. De a politikusaid akikre szavazol attól még sajnos azok
máj. 22. 12:24
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

#4

Te ezt gondolod róluk, és pedig mást. Ilyen bonyolult a Világ.


A különbség az közöttünk, hogy én nem gondolom, hogy nekem van igazam, mert mást gondolok, mint Te.

máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha úgy nézzük, hogy a FIDESZ haverkodik Putyinékkal, akkor pont ők a háborúpártiak, nem az ellenzék. Mivel Puytinék akarnak csak háborúzni, így ez nem is kéne, hogy kérdés legyen.
máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 L.. István ***** válasza:
87%
Az ellenzék csak a lakájmédia reklámjai szerint háborúpárti. Hallottál te olyat ellenzéki politikustól, hogy hurrá, háború? Ugye, hogy nem. A fidesz nagy békepártisága meg abból áll, hogy ne támogassuk Ukrajnát, hogy putyinéknak könnyebb dolga legyen.
máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Ezeket a kérdéseket ugyanaz az ember teszi fel.


"ellenzék háborúpárti"


"fidesz háborúpárti"

máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Az az oka, hogy Orbán apád ezt akarja róluk elhitetni. Sajnos sikerrel.
máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Orbán Apám nyilatkozza, hogy katonákat kellene küldeni a háborúba? Értsd magyar embereket. Fegyvereket kellene küldeni a háborúba? MZP, Tordai, Botocskáné ismerősek?


Ellenben mit mondott Orbán Apád? Békét kell teremteni. Azonnal béketárgyalások kellenek a két fél között. Azonnal le kell állítani a fegyverszállításokat. Azonnal békére van szükség.


No kik is a hárorúpártiak?

máj. 22. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!