Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A volt igazságügyi miniszter...

A volt igazságügyi miniszter volt férje valóban nárcisztikus, erőszakos és manipulatív?

Figyelt kérdés

Csak mert a mesterséges intelligencia ezt mondta róla!

https://www.youtube.com/watch?v=1Bw0UHUAOLo


„Aggasztó, ijesztő, elfogadhatatlan”, „Szépfiú, önimádó”, „Szerelmes magába” -- nem fukarkodott a kritikus jelzőkkel a mesterséges intelligencia alapú ChatGPT, amikor arra kértük, diagnosztizálja Magyar Péter mentális állapotát.


Ezt írta a chatgpt:

[link]


[link]


[link]


máj. 22. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Igen. Pszichológusokat megszégyenítő részletességgel elemzett a chatgpt!
Nem. Itt valami nincs rendben.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A Bors az egy legalja szennylap
máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A köztv is lehozta a hírt, és a chatgpt is elég híres program.
máj. 22. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha igen, akkor mit csinálsz?
máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A mesterséges intelligencia netes forrásokból tanul.


Valószínűleg a Magyar Péter címszóra túl sok Fdiesz hazugságpropaganda találatot dob fel neki a net, és abból veszi az információkat.

máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ha igen, akkor mit csinálsz?"


Akkor lehet, hogy Magyar Péterre szavazok. Mert nekem is hasonló személyiségem van. Manipulatív és ritkán, de erőszakos (csak verbálisan). Az exem is azt mondta, hogy pszichopata vagyok.

máj. 22. 12:35
 6/10 Szikszai.B ***** válasza:
84%

#5


Akkor ti jó haverok lennétek MP-vel.

máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy kérdező! Szerinted a ChatGPT mi alapján állapíthat meg bárkiről bármit? Én szoktam néha szórakozni vele, de sokszor olyan ökörségeket válaszol, hogy nem tudom komolyan venni. Amúgy ez az egész felvetés ilyen forrásokra hivatkozva nem, hogy bulvár, de mélyen az alatt van.
máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
"A köztv is lehozta a hírt" - Igen, azt láttam, hogy linkelted kérdező, de a köztévé is a Bors cikkére hivatkozik
máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem nevezed nevén a pedofilsimogató fideszest akit még a férje sem bírt elviselni és elvált tőle?


Pedojucust neve nem a "volt igazságügyi miniszter" az a titulusa volt míg fel nem mentett egy gyermekeket kussolásra erőszakkal kényszerítő pedofil segítőt.

máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ezèrt volt 14 èvig fideszes. :)))
máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!