Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sulyok Tamás köztársasági...

Sulyok Tamás köztársasági elnök a szegedi földmaffia akkori egyik ügyvédje külföldieknek játszott át zsebszerződésekkel földeket az miért problémás? Következmények várhatóak az ügyben?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 22. 15:03
A kérdező szavazást indított:
Ettől még lehet köztársasági elnök.
Le kéne mondania.
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Àtlag FideSS tag
máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a fél kormányzatnak van valamilyen ügye, Szijjártó ruszkinktól kezdve, a Nagy Márton féle cicaharcon át, a kegyelmigyalázatig én úgy gondolom, hogy itt lenne az ideje a kapitánynak felálnia és elsülyeszteni ezt a hajót.
máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Pl. azért, mert a Fidesz kifejezetten ellenezte, hogy külföldiek termőföldhöz jussanak, és ő a Fidesz kreatúrája.

Továbbá kérdéses lehet az egyes szerződések törvényessége, jogszerűsége. Nem-jogászként ehhez nem tudok hozzászólni, de el tudom képzelni.

máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
20 éves ügyekkel előjönni érdekes dolog, kérdés, lehet-e ennyi idő után bármiben is tisztán látni. De várom Sulyok nyilatkozatát.
máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem ilyen lenne az előélete nem lehetne fidesz tag, a fidesz a retkek gyűjtője.
máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
#4 Gumicsontnak jó. Sulyok már nem fog emlékezni ilyen apróságokra.
máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Bármelyik politikában jelen levő ügyvédnek vannak hasonló ügyei mindkét oldalon.

Úgy csináltok mint ha az ügyvédek a becsület mintaképei lennének.

máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanez a helyzet a DK-s Czeglédyvel (ha elírtam a nevét, elnézést kérek), sőt őt a nem kifejezetten fideszes Bajnai miniszterelnöksége alatt jogerősen elítélték. Bár ő nem közt. elnök, de mégiscsak büntetett előéletű.
máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
"nem lehetne fidesz tag" Sulyok Tamás nem Fidesz tag
máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy maradt még tisztességes politikus ebben az országban? Hogy a fenébe lehetséges, hogy én felepitek egy vállalkozást tisztességesen és nem kell a zavarosban halasznom? Balfasz vagyok?
máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!