Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Búcsúztathatjuk Sulyok Tamást...

DK-s kérdése:

Búcsúztathatjuk Sulyok Tamást is? 🤣

Figyelt kérdés

Most kaptam az SMS-t Dobrevtől:


[link]


Szerintetek ki lesz az új köztársasági elnök? 🤣🤣🤣


máj. 22. 17:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
"Az ügyben több kérdés merül fel. A földek eladása vajon kimerítethette-e a bűncselekmény feltételeit, elévültek-e a 24 évvel ezelőtti cselekmények, és hogy az ügyészség indít-e ebben az ügyben nyomozást. Az elévülésre vonatkozó kérdésre Dobrev Klára azt mondta, az elévülésről az ügyészség tud dönteni." Én úgy tudom, hogy az elvülés a maximálisan kiszabható szabadságvesztési idő. Ha a vádak igazak, akkor se hiszem, ez a dolog 20 év feletti szabságevsztéssel büntethető, tehát már nagy valószínűséggel elévült a dolog.
máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1-nek:


Dobrevet nem olyannak ismerem, mint aki felelőtlenül szokott vádaskodni. Minden szavát kétszer meggondolja.


És minden párttagnak kiküldte.

máj. 22. 17:26
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Viszlát Sujok! Vagy Sulyok, vagy mi a bánatom volt ez...
máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Klárika jól időzítette a dolgot.
máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2) Attól függetlenül, hogy a vádak igazak-e, ma már nagy valószínűsséggel elévült. A jogrendszer, mint a polgár, mind a büntetőjogokban, mind a közigazgatásban azt tekinti alapnak, hogy az idő begygógyítja a sebeket. A gyilkosság kivételével a bünteőjogban lassan porosodnak az akták, azt egy nap becsúkódnak. De még gyilkosság esetén is, ha évtizedekkel később derül ki az elkövető, ha közben nem voltak egyéb ügyei akkor jóval enyhébb büntetést kap, mintha rövid időn elkapják. A polgárjogban is így van, egy nap a polgárjogi igények is elvülnek, meg a közigazgatási büntetések is.
máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mondjon le!
máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#1-nek:


Egyébként az a legszebb az egészben, hogy az elévülés csak akkor derül ki ha az eljárást lefolytatták, és kiderül hogy mennyit kaphatna legfeljebb.


De itt nem csak gazdasági csalás merül fel, abból is az 5-től 10-ig terjedő, hanem egyéb társult bűncselekmények is, amik automatikus velejárói. És ha szép sorjában mindent összeadunk, rezeghet a léc az elévülésnek. Mert nem az számít hogy mennyit kapna, hanem hogy mennyit KAPHATNA!


Persze nem kapna 24 évet, de ha kaphatna akár annyit is, akkor lőttek az elévülésnek.

máj. 22. 17:36
 8/24 A kérdező kommentje:

#5-nek:


Qrvára boldog vagyok, hogy a világ előtt Magyarországot egy felelősségre már nem vonható, a bűncselekményét megúszó köztörvényes bűnöző képviseli, mint köztársasági elnök.


Baxdmeg. Ennyi erőből én is lehetnék a következő! Én legalább LETÖLTÖTTEM ami járt!

máj. 22. 17:38
 9/24 anonim ***** válasza:
Erről az ügyészség kell,hogy döntsön és nem Dobrev Klars
máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Le kell mondania minimum.
máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!