Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted melyik szól majd...

Szerinted melyik szól majd nagyobbat, a békemenet vagy pedig Magyar Péter rendezvénye a Hősök terén?

Figyelt kérdés

máj. 23. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Békemenet
MP rendezvénye
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A valóságban MP rendezvénye a kormánymédiában a Békemenet és megmondják majd, hogy MP rendezvénye nem is létezett.
máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Kizártnak tartom, hogy a Fidesz megint akkora tömeget tud iderendelni, mint annó. Minimum pénzt kellene osztani, hogy egyáltalán egy látványos tömeg összejöjjön.
máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 L.. István ***** válasza:
87%
A "békemenet" röhejes, a másikat nem tudom.
máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom mikor lesz. Segijjé! A békementen lesz az egész csalandó, fijjam Rezső,Tájszon, Brendon, és a kisonokám, Jessica. És bővült a család, Brendon férjhez ment Dezsőhöz!


Hogy melyik szól nagyobbat? Elméletileg már egy ideje mi Tiszások arról álmodozunk, hogy ott lesz egy millió ember, igen, titkon erre vágyunk, és akkor már tök mindegy hányan lesznek a békemeneten, vagy ők lepnek meg minket? 1 millió embert teleportálnak Kínából?

máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Mégis ki akar kimenni békesétálni a pedofilok és korrupt politikusok mellett? Van aki majd lóbálja a táblát hogy "ééén a pedo papokkal vagyok és orbán ügyvédjével aki védi őket!"
máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Én nem gondolnám hogy MP-nek 1 milla ember összejönne és hasítana a választásokon. Kétségtelen, hogy teljes zavart okozott a baloldalon, sem lenyelni, sem kiköpni nem tudják MP-t.

Jól megosztotta az ellenzéket, elszívta a DK és a Momentum támogatóit. MP szidja Gyurcsányt és Klárika pedig lebegteti, hogy összeállna MP-vel, mert nincs más választása, teljes pánik a DK-ban és a Momentumban.

A Fidesznek egy stabil bázisa van, nem lesz gond, kérhetik a kávét és végignézhetik az ellenzék átrendeződését, vergődését.

Szerintem ez lesz az ellenzék legrosszabb választása.

Nem tudják hova igazodjanak, a választók pedig teljesen kiábrándultak belőlük ezért tekintenek MP-re lehetőségként,na de hát egy ilyen figura aki össze-vissza beszél csak tiszavirág életű lehet.

máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Lehet itt pedofideszezni, de ma már mindenki tudja, hogy a baloldal sáros ebben a témában. Ez lejárt lemez gyerekek, álljatok elő valami újjal.

Finom a kávé.

máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

7# Hiába próbálja titkolni az M1 és a kormány, hogy orbán viktor ügyvédje védte azt, akit elengedtek. Hiába titkolják a mai napig az indokot. Hiába mondattak le két szerencsétlen nőt. Hiába maradt püspök balog zoltán azután hogy egy pedofilt mentegetett.


Ezek attól még megtörtént dolgok és egy intézményesített pedofil hálózat van mögötte ami a fidesz jóváhagyásával / által működik.

máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

"ma már mindenki tudja, hogy a baloldal sáros ebben a témában"


Ja szerintem is k anyját a baloldalnak, hogy lemondatták a Magyarország köztársasági elnökét és Magyarország igazságügyi miniszterét holmi pedofil ügyek miatt... :D

máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
9# Én kiutaltam volna orbánnak és minden fidesz szavazónak egy árva gyereket. Az tetszett volna a szavazóiknak.
máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!