Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt fog a leggyengébbe...

Melyik párt fog a leggyengébben szerepelni az EP-választáson?

Figyelt kérdés
Ki kapja a legkevesebb százalékot?

máj. 23. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Jobbik-Konzervatívok (Róna Péter)
LMP-Zöldek (Ungár Péter)
Második Reformkor [2RK Párt] (Vona Gábor)
Mindenki Magyarországa Néppárt (Márki-Zay Péter)
Megoldás Mozgalom (Gattyán György)
Bármelyik másik párt (leírom kommentben).
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok tucatnyi törpepártból valamelyik, de a fentiek közül szerintem Gattyán Gyuri költi feleslegesen a pénzét politikára s ő fogja a legkevesebbet kapni.
máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Megoldás mozgalom szerintem…


Vélemények: A komcsik -> (Fidesz) legalább 3 képviselővel kevesebbet fognak delegálni, mint 2019.-ben, de lehet többel

máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gattyánt nem tudom értelmezni, mi a faxt csinál épp a politikában 😅. Szinte mintha pénzmosásra használná a választásokat.
máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gattyán György pártját nem tartom sokra, de ők még az országgyűlési választáson is fel tudtak mutatni 1%-ot, amit mondjuk a "Párbeszéd" nevű képződményről nem tudom elképzelni,ha önállóan indulnának el,akkor erre képesek lennének.
máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy két éve 0 százalékot értek el, de igazából teljesen mindegy, most már az sem fog rájuk szavazni, aki 2022-ben még így tett.
máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!