Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lapokat olvassak, ha...

Milyen lapokat olvassak, ha fideszes vagyok, és fideszes/kormánypárti sajtót szeretnék fogyasztani és van minimum egy érettségim?

Figyelt kérdés
Teljesen komoly a kérdés : Mit olvasnak az igényesebb fideszesek? Mandiner egy kesma lap aminek az mcc-s pali a főszerkesztője akinek a főnöke Orbán Balázs. Ugyanígy a Magyar Nemzet is, aminek a főszerkesztője Néző László... Őket és amit névvel arccal elmondanak már meghallgattam a HírTv-n.... A tartalomról nem is beszélve. Az ilyen origó szintű lapokat meg felejtsük is el, azokhoz a cikkekhez még a nevüket sem adják. Mit olvas ma aki fideszes és mondjuk diplomája van (tudom, hogy ez érdekesen hangzik)? (nem trollkodni akarok, őszintén érdekel) ja és kormánypárti sajtót szeretnék fogyasztani. Vagy mindenki telexet olvas és partizánt néz esetleg nem közélettel hanem inkább kultúrával foglalkozó médiát fogyaszt mint pl a szófa?

máj. 24. 13:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Telex
máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Én keresztény konzervatívként csak Telexet olvasok. Onnan tájékozódok.
máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
1%

A telex és az Origo felejtős. Mindkettő szenny, csak másképpen.

Nézz Ultrahang (Plusz) csatornát!

Nem tökéletes, de magasan a telex-origo-partizán szint felett van.

máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%

Én a kormányinfót szoktam követni, ami havi egyszer van kb. Abban összefoglalják, hogy mi történt az elmúlt hetekben, és jobb, meg baloldali újságírók is tesznek fel kérdéseket, amikre a kormány tagja, Gulyás Gergely személyesen ad választ. Egy újságból ezt csak torzítva tudod elolvasni. Hallgasd meg amit maga a kormány mond, és vonj le saját következtetést, úgy nem lehetsz félrevezetve.

Politikai oldaltól függetlenül baromság sok időt politikai hírek olvasásával tölteni, ha valamire becsülöd a saját idődet.

máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Mansour ***** válasza:
86%
Én főleg a Mandinert olvastam, amikor még Fidesz-szimpatizáns voltam. De már akkor is kacsingattam kifelé is, beleolvasgattam ellenzéki dolgokba is. Most már elsősorban ellenzéki dolgokat olvasok, nézek (szerintem a Magyar Hang a legszínvolnalasabb), de még bele szoktam olvasgatni a Mandinerbe is. Egyértelműen színvonalasabb a többi kormánypárti médiumnál, néha még egy csipetnyi kormánykritika is megjelenik benne és szemléznek ellenzéki véleményeket is. De emellett annyi benne az egyértelmű propaganda, hogy az már hamar megüli a gyomromat. Mindenesetre, én meg tudom érteni hogy kormánypártiként ilyen sajtót szeretnél fogyasztani, de azért javasolnám, hogy ne csak ilyet. Pl. az atv szerintem viszonylag fogyasztható kormánypártiak számára is. Bár sokan már kormánypropagandaként sorolják be, azért vannak még benne kritikus hangok.
máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
Index
máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
"igényesebb fideszes" = van érettségije?
máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ez két különböző dolog. Remélem így már érthető.
máj. 24. 17:03
 9/28 anonim ***** válasza:
60%

3:


Ultrahang? Ahol a leggyakoribb vendég a kritikátlan putyindrukker Nógrádi Gyuri aki a legocskabb Kreml-konteókat terjeszti?

máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

#9!


Gondolom még egyszer sem hallgattad, csak a DK-s propagandát tolod.

Annak pedig nincs sok köze a valósághoz.

máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!