Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik BIZTOS TISZA párt szavazó...

Akik BIZTOS TISZA párt szavazók, azok kire szavaztak az előző parlamenti választásokon?

Figyelt kérdés

máj. 26. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én Fidesz.
máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Fidesz. Szerintem akkor is vállalhatatlan volt a fidesz, DE(!), a DK-s és momentumis eu-ról való gondolkodás elfogadhatatlan. Az meg csak hab a tortán, hogy ugyanígy elfogadhatatlan szinten balliberális a két párt. Én éltem nyugaton, és rohadtul nem kérek abból a gondolkodásból köszönöm szépen.
máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Én 2022-ben a Kutyapártra.
máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Senkire 22 ben. De most a Tiszára.
máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Negyede a Fideszre, a maradék a baloldalra.
máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
18-ban Jobbik, 22-ben összefogásra. Most a Tiszára, 26-ban majd eldől.
máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"a maradék a baloldalra."

Khmm. Már megint az egész ellenzék lebaloldalizásának szándékosan félrevezető esete áll fenn. Nem mintha szégyen lenne, ha valaki baloldali nézeteket vall, vagy akár liberális nézeteket. De az ellenzéki térfélen van és volt sok jobboldali is és voltak és vannak jobboldali pártok is. Igaz, hogy ezek egy részét sikerült szétvernie magának a fidesznek. Amikor például a Jobbik elindult középre a jobb szélről, akkor az sok mérsékelt jobboldalit meg tudott volna szólítani, ezért esett nekik a fidesz és ez önmagában még nem jelentette volna a Jobbik végét, sőt, több szavazójuk lett volna, de belül is elkezdődött egy hatalmi harc és szétszakadt a párt.

máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

#7!


A Jobbikot nem a Fidesz verte szét és nem is a parlamanetbe jutásuk. Hanem az, hogy elengedtek mindent, amitől Jobbik voltak. Radikális jobbolai párttól nem elfogadható, hogy a kommunista állampárt utódjaival szövetkezik.

A liberális SZDSZ-ről tudjuk, hogy tele volt szélsőbalossal és az MSZMP tervének a része volt. A Momentum mögött pedig feltűntek a régi SZDSZ-es arcok.


A DK találta ki azt a kirekesztő szöveget, hogy a "demokratikus ellenzék". Ami az MSZMP utódjait jelentette, mert el akarták magukat határolni a Jobbiktól. Ami az egyetlen ellenzéki párt volt, aminek semmi köze nem volt a kommunista állampárthoz. Érted? Az a demokratikus, aki a diktatúrából jött és az a nem demokratikus, aki kritizálja a diktatúra leszármazottjait.

És ahpgy feladták az elveiket, azonall demokratikusak lettek.


Nevezhetjük baloldalnak, ballibnek, libsinek, de valóbana poszkommunista lenne a legjobb kifejezés, hiszen a baloldalisághoz és liberalizmushoz semmi közük, de a múltuk, a módszereik és a megnyilvánulásaik a mai napik a kommunistákat idézik.

máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

8-as


A Jobbikot, de a Fidesz is szétverte, mivel a pártok közül 2018 és 2019-ben az ÁSZ a legnagyobb pénzbüntetéssel büntette meg...anyagilag csőd szélén, nem jutott pénz kampányra, ez mellett a belső feszültség, hogy a radikálisokat kipaterolják a pártból.

máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Összefogás, vagy mi volt épp a neve
máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!