Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek szerinted...

Magyar Péternek szerinted sikerül kivégezni a bukott ellenzéki pártokat és egy valós alternatívát kinálni a Fidesszel szemben?

Figyelt kérdés

máj. 26. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, dominálni fogja az ellenzeki oldalt és így a szavazók többsége möge áll
Nem, ez a lendület drasztikusan csökkeni fog
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem fog nagyon sikerülni neki, mert lesz, ami miatt veszteni fog a renoméja.
máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahhoz, hogy leváltsa az ellenzéket és a fideszt is, valós alternatívát kellene mutatni mindkét oldalnak, ami nem igazán lehetséges.
máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nehéz kérdés, de egy portfolió tisztitás nagyon ráférne a szétforgácsolódott politikai palettára. Viszont szerintem annyira nem fog erős lenni a Tisza, hogy az összes 5% körüli vagy alatti pártot kiszorítsa, eltüntesse.

Hogy mennyire marad meg a lendület '26-ig, az meg nagyban függ attól, hogy sikerül-e neves és a politikával magát még nem megégetett személyeket toborozni Magyarnak maga mellé a párt soraiba. Mert önmagában kevés és volt NER tagként csak úgy lehet hiteles változás párti, ha nem politikai haszonlesőket vesz be.

máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kell hogy a fidesz szavazók nem józan ész alapján döntenek hanem ez náluk egy vallás. Azért szavaznak úgy mert csak. Nekik soha Sem lesz alternatíva, soha nem fognak másra szavazni. Magyar Péternek azért van esélye mert több millió olyan embert tud maga mellé állítani akik eddig otthon maradtak. Hány szavazóval nyert a fidesz legutóbb 2/3-d? 2,5millio + 500 000 külföldi magyar. 8,2millio a szavazóképes lakosság. Rengeteget nem mennek szavazni.
máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengetegen*
máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az ósdi ellenzéket felhenteli.

Új ellenzéki erők válnak ismerté tevékenysége nyomán, de népszerűsége éppen ezért csökkenni fog.


Népszerűségét pedig 2026-ra kénytelenné válik koalícióval megvédeni.

Kutyapárt, 2RK, LMP (talán) koalíciók jöhetnek szóba eddigi nyilatkozatai alapján.


Egy Jobbikkal vagy DK-val társúlni politikai öngyilkosság lenne, ahogy minden olyan társulás, ami Gyurcsányhoz vagy a DK-hoz lenne köthető.


A Mi Hazánk pedig esélytelen, hogy Magyar Péterrel koalícióra lépjen. Az pedig az ő hírüket rontaná el.


Építő jellegű koalícióval talán valós ellenzéki erőt kozhat létre. Ilyen koalícióval van esélye 2026-ra is. Ez pedig csak a 2RK, Kutyák talán az LMP és talán a memo val lehetne létrehozni. A memo szerintem üdvözölne egy ilyet.


A következő két évben egy abszólút Gyurcsány-Dk mentes és áruló jobbik mentes ellenzék építése lenne az ésszerű folytatás. A kérdés csupán annyi, hogy a szóba jöhető pártok hogyan muzsikálnak az EP választáson.

máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

6:

A memo (Megolds Mozgalom) nem létezik és csak a fidesz biznisze.

Szerintem gyakoraltilag a 2RK sem létezik.

A Momentumot meg kihagytad.

máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dvrsbr64 válasza:
Magyar Péter az EP- be akar bekerülni,ezzel biztosítva lesz a megélhetése,és Európai Egyesült Államokban gondolkozik,ezzel megszűnik Magyarország.Nem is értem hogy tud ennyi embert félre vezetni,14- évig hol is volt Ő? Szomorú hogy nem gondolkodó társadalom lettünk,tisztelet a kivételnek.
máj. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen sikerülni fog neki. Már most több programjuk van mint a 36 éves ,,fiatal demokraták szövetségének". Az EP jelöltek is más univerzum a fideszhez képest. Jól képzett, neves egyetemeken tanuló, nyelveket beszélő magyar emberek. Minden településen több százan, ezren, tízezren vannak jelen. Nekem is volt szerencsém Veszprémbe, Gárdonyba és Fehérvárra eljutni és természetesen a Kossuth téren is ott voltam, ahogy a Hősök terén is ott leszek. Most kell igazi összefogás mindenkitől !
máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!