Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Tisza...

Elképzelhető, hogy a Tisza Párt támogatottsága jóval nagyobb a közvéleménykutatások által mért 20-25% körüli értéknél?

Figyelt kérdés
Magyar Péter hatalmas embertömegeket képes mozgósítani, a vidéki rendezvényeire is rengeteg ember megy. Még a Fidesz sem képes erre. Szerintem nem reális az a 20%, ennél nagyobb kell legyen.

máj. 26. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az a rengeteg ember adja a 20-25%-ot. Hidd el az is rohadt nagy szám.
máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem, inkább alacsonyabb. MZP-t is többre mérték...
máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Remélem nem.
máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
12% is elég lesz neki. Remélem a momentumot kiejti az ep ből. Kártékonyabbak, mint anno az SZDSZ volt.
máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Pont annyira elképzelhető, mint az, hogy jóval kisebb.
máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Könnyen lehet.

Napról napra, óráról órára egyre csak nagyobb Tiszába vetett bizalom, hit és támogatottság.

máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Hiába lesz rengeteg mp szavazó.

A mostani választáson a választó körzetekben és a szavazat számlálásnál nem lesz jelen se az a hang se a Számoljunk együtt.

Így meg gyakorlatilag borítékolható a fieszeszes 51%.

máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Az ATV most adott ennek a ratyinak egy egész órát. Akkor mind a 11 párt kap egy órát a bemutatkozáshoz?
máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
7. Nincs az áradó tiszának választókörzetenként 1 azaz egy önkéntes támogatója, aki feláldozná a napját, és jelentkezne szavazóbiztosnak? Egy 20-25%-os pártnál ez nem fordulhat elő.
máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én látok rá esélyt. Nagyon instabil most ez, nagyon sok a változó, nagyon sok a bizonytalan... én úgy vagyok vele, hogy nem érdemes találgatni. Lesz majd egy nagy felmérés, a választás maga. Majd abból ki lehet találni a többit. Az lesz a lényeg, hogy egy országgyűlési választáson mit lehet tenni. Ez az ep dolog semmit nem számít, a fidesz polgármesterek meg simán behúzzák a vidéket.


Szóval ja, ennyi... 20-30% között bárhol lehet a tisza. 30 felett már nem hiszem... az lenne az igazán nagy meglepetés.

máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!