Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mihazánkosoknak nem halt...

A mihazánkosoknak nem halt meg rokonuk, ismerősük a koronavírusban, hogy ennyire vírustagadók?

Figyelt kérdés

Mert nekem simán volt vagy 3 ismerősöm aki elkapta és belehalt, ráadásul ők is vírustagadók voltak általában.


Nem éreztétek magatokat kellemetlenül amikor mondjuk maszk nélkül teleköhögtetek valami olyan teret, ahol gyerekek vagy idősek voltak? Ami mondjuk koronavírus nélkül is elég undorító dolog.


máj. 26. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg igen, de nem bírják felfogni, hogy attól volt. Nekem két ismerősöm is a koronavírusban halt meg, akkor még az oltás a fasorban sem volt....
máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tehát van olyan réteg, akinek a rokonai az oltástól haltak meg és nem a vírustól? Milyen vakcinát kaptak és milyen idősek voltak? Mert például a kínaiak előre szóltak, hogy az ő vakcinájuk nem jó 60+-os embereknek, de a kormány akkor is beadta nekik.


Amúgy én ismerek körülbelül 50 embert aki kapott oltást (általában nyugatit) és csak 1-2-nél volt olyan mellékhatás, hogy mondjuk hidegben kipirosodik a lába.


A 60-70 éves szüleim és munkatársaim mind nyugatit kaptak (astrazeneca, pfizer, moderna) és semmi bajuk nem lett tőle.


Orosz és kínaiakról nem nagyon tudok nyilatkozni, azt senki nem merte beadatni a környezetemben, inkább kivárták a nyugatit.

máj. 26. 23:56
 3/16 A kérdező kommentje:

3# Nekem haltak bele ismerőseim a szokásos lélegeztetőgépes tortúra után, szóval nem megfázás volt.


Amúgy nekem 3 különböző nyugati vakcinám van és semmi bajom nincs + covidos se voltam sose (vagy csak nem éreztem)

máj. 26. 23:58
 4/16 A kérdező kommentje:
3# Amúgy közel 50.000 ember halt meg bizonyítottan koronavírus miatt. Azért az nem egy megfázás...
máj. 26. 23:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Távol álljon tőlem, hogy egyetértsek a konteóikkal, de azt akár el tudom képzelni,h főleg az elején túltolt pánikban,ahol minden más egészségügyi terület háttérbe szorult a covidra hivatkozva, ott azért sokan azért kerülhettek borzalmas állapotba, mert nem volt rá kapacitás,mivel a covid minden mással szemben elsőbbséget élvezett.
máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

7# Azt is el tudom képzelni, hogy szunnyadó betegségeket hozhatott elő, vagy esetleg akkor vették észre amikor covid miatt kórházba kerültek az emberek.


De azt, hogy a covid oltás például tüdőrákot okoz... na ezeket nem hiszem el. Azt hiszem az egyetlen bizonyított mellékhatás a vérrögképződés volt, de az is viszonylag hamar kiderült és direkt megkérdezték az embereket, hogy van-e ilyen problémájuk.

máj. 27. 00:03
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező: ne állj meg a 3 oltásnál...
máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

#9

"A vírustól oltatlan halott nem volt!"


Akkor a 2021 januárjáig miben haltak meg a koronavírus tünetekkel kórházba kerültek? Nagyanyám szembe szomszédja, aki szegről-végről még rokon is volt, 2020 októberében került coviddal kórházba és halt meg. Akkor hol volt még az oltás? A mi szomszédunkban a bácsi 2020 novemberében halt meg, ugyanúgy covid okozta a halálát, akkor hol volt az oltás? 2020 szeptemberében igazoltan covidos lettem, nagy bajom nem volt, de azután másfél évig volt fantomszaglásom, és nem csak nekem, hanem a tesómnak is, illetve egy haverommal is ez volt, hogy a covid után olyan szagokat éreztünk, ami nem volt valós, de nővérem környezetében még többen számoltak be ilyenről. És én tudod mikor vettem fel oltást, 2022 januárjában, pedig nem akartam, b@szod! 2020 szeptemberében még hol a gyászba volt oltás, áruld már el!?


"Te vagy az + kerdező aki akár heti kettőt is beadatott volna és bezártad volna az embereket egy kamu influenza miatt!"


Kinek hiszed magad, hogy itt ismeretlenül ilyet merj akár rólam, akár a kérdezőről írni? De elárulom neked, hogy nem értettem egyet a lezárásokkal, az oltást sem akartam felvenni, csak anyám rám erőltetette. Meg felőlem az oltatja be magát, aki akarja, engem k@rvára nem érdekel, hogy ki mit csinál. Ez a baj veletek, csak feketén-fehéren tudtok gondolkodni, de még a másként gondolkozókat van pofátok birkázni! Hát menjetek már a 3,14csába! Higgyetek, amit akartok, higgyetek a laposföldben, meg a kemtrjélben is, de hagyjátok már békén azokat, akik ezekben nem hisznek!

máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1%

kijött a kultúra a birkáknál, az ilyenek miatt építettek ki totális vírúsdiktatúrát és ha Putyin nem lép közbe és egy nap alatt nem törli el az egészet,akkor ma is az menne.


Azt nem veszik észre , hogy nem a vírusban haltak meg hanem a szándékos félre és nem kezelésbe. Letiltották az antibiotikumot a kezeléseknél és lélegeztetőgépnek csúfolt halálgépekre raktak embereket tudva azt hogy 90 %-ban az megöli őket.És az orvosok ehhez asszisztáltak, meg a 10 nap karanténhoz ami alatt olyan súlyos állapotba kerültek kezeletlenűl telefonos diagnózissal már az idősek, hogy onnnan nincs visszaút. De véletlen sem alkalmaztak hatásos gyógymódot. Amelyik orvos mert mást tenni azt kitagadták ellehetetlenítették. Szándékos népírtás folyt, egy mesterséges vírussal és a felelősök röhögnek a markukba és számolják a milliárdokat. A hülye birka meg a másikat szidja mert annyira elvakult hogy szerinte az állam meg a médiagépezet érte van és neki akar jót.

máj. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon nehéz ezt úgy kibeszélni, hogy ne etessük a konteókat:

-nekem 3 családtagom halt bele ebbe a szrba -oltatlanul, elsőhullámban az oltások előtt-

-4 családtagomnál voltak nagyon súlyos szövődmények, ebből 2-őt szó szerint az utolsó pillanatban sikerült csak megmenteni az orvosoknak

-én is elkaptam a feleségemmel a 3. hullámban, rohadt betegek voltunk, majd 1 hónapon át, nem egy sima influaenza volt, lábraállni nem tudtunk, annyira kikészitett



Aztán ott van az összedőlt eüben dolgozó ismerős, aki azon túl, hogy igazolja, hogy mennyire hamisitottak a hivatalos covid adatok és jóval súlyosabb volt a járvány Magyarországon az emberhiány miatt, mint lehetett volna és, mint hivatalosan elismertek, azt is elmondta, hogy jóval több a stroke-os betegük az oltásokat követően, mint előtte.

A legfőbb gond, hogy nem tudsz a problémákról beszélni megint, mert, félinformációkat emelnek ki és azt is elferditve próbálja mindenki felhasználni politikai célokra, még ezt is.

máj. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!