Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok után, hogy olyan nemzeti...

Azok után, hogy olyan nemzeti érzelmű remekművek születtek Magyarországon, mint a Petőfi vagy az Elk*rtuk film és Tóth Gabi, Ákos, Nagy Feró és Győzike is ott van a legerősebb kultúrharcosok közt, jobb lett a hetero, magyar, keresztények aránya?

Figyelt kérdés
Legyőztük az LGHDTV-?

máj. 27. 05:53
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nem, de csapataink harcban állnak.
máj. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

figy, te úgyis a kis hableányt kukkolod, aki egy transz, fűszoknyás, full iso 2000 negatív bőrszínű, agyonbagózott hangú pasas, hatalmas csöcsökkel, szőke dauerolt hajzuhataggal.

Petőfi gyaníthatóan ilyen nem lesz filmben, valahogy tedd túl magad ezen.

máj. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hogy a hetero, magyar keresztények száma nem tudja túltenni magát ezen. Nekem nem probléma, nekik probléma.
máj. 27. 06:05
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Engem bebuz.ított az lmbtq propaganda, aztán Nagy Feró és Gyözike látványa visszatérített az egyenes útra, aztán megláttam Tóth Gabit, azóta aszexuális vagyok.
máj. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ábszolúte változatlanul nins tömve vasárnaponként a templom hívőkkel, tehát reménytelen ez a Mao 2.0-ás "kultúrharc".
máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Így van. Én már csak samsungot használok.
máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Immár 3 éve nem tettem be a lábamat a templomba, és erre a pedo-simis Balog püspök csak rátett egy lapáttal!!!
máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szikszai.B ***** válasza:

#7


Én meg 14 éves korom óta. Most 35 vagyok. Szerintem ez így is marad, amíg élek.

máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Kormány a helyèn van.
máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!