Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neres vállalkozóként megéri...

Neres vállalkozóként megéri átigazolnom Magyar Péterhez?

Figyelt kérdés

Haveroktól tudom, hogy most még elfogadnak mindenkit, tehát van lehetőség átmenteni magamat.

Később viszont már lehet nem lesz ilyen és a hajón maradt embereknek jönni fog az elszámoltatás.

De az is lehet, hogy Magyar Péterrel is az lesz, ami Márki Zajjal vagy a Momentummal történt.


Mit tegyek most, ha nem akarok Simicska sorsára jutni?



máj. 27. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Még érdemes egy kicsit várni, aztán viszont irány az új hajó, amíg nem késő.
Nem érdemes otthagyni a NER -t. Magyar Péter sorsa ugyanaz lesz, mint a többi előző messiásé.
Fölösleges aggódni. A NER -es vállalkozóknak ugyanúgy lesz helyük az új rendszerben is, csak nem szabad beszólni senkinek.
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy hajó…
máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Ezt az erkölcsi … gödröt még nem hagytad ott??? Én szégyenlem hogy Fideszes voltam :(



#ÁradaTisza

máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

2#' akkor köpd magad reggelente pofán.

De elárulom, hamarosan fogod még jobban is szégyellni magad!

máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj, miért?
máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dongaben ***** válasza:

"Igyál még egyet, és fogd rá a nyuszira!"

Ne kamuzz! Főleg "névtelenül". Így egy nagy 0 vagy!

máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

#2 ->#3


Csakhogy én nem kaptam érte semmit, hanem meggyőződésből voltam az, mert elhitették hogy ők a világkormány meg ez meg az ellen vannak…

máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés, ennyire szerencsétlen ember nem tud NER-es vállalkozó lenni sőt semmilyen vállalkozó mert alkalmatlan vállalkozói szemléletre. Egyáltalán miért tartod magad NER-közelinek illetve az állítólagos vállalkozásodat?
máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
6: komolyan neked bejött 2015ben a migránsozás, az uszítás? Miért?
máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
A NER sem életbiztosítás, csak addig fogadnak el a körben míg hasznuk van belőle. Ha már felesleges vagy illetve ha a feláldozásoddal még nagyobb hatalomra tesznek szert akkor lapátra tesznek. Mondhatni egy maffiaszervezet és te csak egy feláldozható eszköz vagy számukra.
máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért: egyetért valaki azzal, amit képvisel, vagy a beépített téglát játszani?
máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!