Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A parlamentben a többség az...

A parlamentben a többség az zsidó?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Erősen kétlem. Főleg most.
2010. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Most én sem hiszem.
2010. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
nem mindegy?
2010. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindegy.Nem a zsidókkal van baj hanem a cigányokkal az országban.
2010. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Igen, főleg most. Szerinted miért izraelben van a fidesznek testvérpártja?
2010. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Kedves első! Erősen kétled? Mire alapozod kétkedésedet?


Ha ennyire értesz a zsidókérdéshez, akkor biztos erre is van válaszod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__129..

2010. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ez miért fontos! Ha lopnak, akkor nekem tökmindegy a származása!

Amúgy a kérdést így kellett volna feltenned: A parlamentben a többség zsidó?

2010. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

ma 12:10!

De te annyira h.ülye vagy, hogy az már fáj!

Ezek szerint Erdő Péter esztergom-budapesti érsek is zsidó?:DDDDDDD

[link]


Ha én mint Görög katolikus belépek valamiért egy zsinagógába, alap, hogy teszek valamit a fejemre, ezzel megtisztelem őket!

2010. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A mire alapozod kétkedésedet kérdésem nem volt jogos? Ezért lettem egyből leszavazva? Esetleg a linkelt kérdésem nem jogos? Én vagyok a hülye, vagy te vagy tájékozatlan Erdő Péterrel kapcsolatban? Lehet Téged nem érdekel, de a katolikus anyaszentegyházon belül, a papság körében közismert tény, hogy a Lékai bíborost követő Paskai László ( [link] , [link] ), majd az ő utódja, Erdő Péter is zsidó származásúak. Várszegi Asztrik érsekről nem is beszélve, aki a Fotex-vezér és MTK-tulajdonos Várszegi Gábor nagybátyja, és nyíltan hirdet liberális véleményeket. Míg Lékainál anyai ágon, addig az Erdő Péter család-apai ágon hordozza magában a héber vérvonalat, sőt utóbbiaknál a kis Péter gyermekkorában héberül beszélgetett a családon belül!
2010. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ha bármi kétsége volna bárkinek a kérdés feltételének jogosságával kapcsolatban, akkor nézze meg a TEGNAPI PARLAMENTI VITÁT! Az alábbi kurucos linken össze vannak gyűjtve a felszólalások.


[link]


Kérek mindenkit, hogy tájékozódjon, mielőtt cinikus, személyeskedő üzeneteket irkál!


ui.: Kedves liberális barátaim! Igazatok nem lesz tőle, de nyugodtan szavazzatok le, ha attól jobban érzitek magatokat.

2010. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!