Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP az mit keres a Magyar...

Az LMP az mit keres a Magyar parlamentben?

Figyelt kérdés
Tele van idiótákkal.Kb mintha az MDF csapata jutott volna be.
2010. nov. 18. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok LMP párti, de hadd kérdezzek már vissza: a Fidesz mit keres ott? Lehet, hogy az LMP tele van idiótákkal, de legalább nem kértékony népgazdaságilag.
2010. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanazt mint a FIDESZ, mint az MSZP és mint a Jobbik. Soook sok pénzt.
2010. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert szerinted egy Jobbikos Zagyva Gyula, MSZP-s Szekeres Imre, Molnár Csaba vagy a Fideszes Kövér László milyen kategória?
2010. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Demokrácia, tolerancia!

Kérdezni kérdezhetsz, de annyian szavaztak rájuk, hogy ott lehetnek.

Majd ha nem tetszik senkinek, köv. választáskor 1 szavazatot se kapnak. Ennyire egyszerű.

2010. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

hááááát ők asszem úgy jutottak be, hogy elment valamennyi ember szavazni, és asszem 7 %-uk úgy vélte, hogy az LMP-nek kell kormányoznia


én megjegyzem, nem vagyok köztük


egyébként nem oylan, mint az MDF, hanem olyan, mint az SZDSZ (tudniillik a liberalizmust vhogy átörökítette rá...


meg szerintem is ostoba majmokkal van tele, de minden épeszű ember tudja, hogy nem a parlamentbe valók


egyébként ha vki az lmp-ről kérdezett, akkor nem a fideszről kell írni a válaszban

2010. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

"Majd ha nem tetszik senkinek, köv. választáskor 1 szavazatot se kapnak. Ennyire egyszerű."


Ezt erősen kétlem, még ha nem tetszik senkinek akkor is több százezer szavazatot tudnak megvásárolni.

2010. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Miért, a többi nemzetáruló, erkölcstelen, gátlástalan szemétláda mit keres a nemzetünk házában?
2010. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=gZrolqyn_wg


Nem olyanok mint az MDF jelöltjei?Nézd meg ezt, meg nézz meg egy parlamenti müsort.

2010. nov. 18. 20:34
 9/22 anonim ***** válasza:
Csinálj jobbat?
2010. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

És a jobbik?

Gondolom te rájuk szavaztál?

2010. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!