Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért védekeznek...

A balosok miért védekeznek bizonyítatlan állításokkal akkor amikor elmondjuk, hogy az mszp lop csal hazudik és fele részben a börtönben vannak, valamint amikor ezt kikérjük magunknak?

Figyelt kérdés
Miért jönnek baromságokkal, hogy a Fidesz 98-02 között mennyit lopott, amikor ezer százalék, hogy nem így van, mert EGYES EGYEDÜL AZ Ő KORMÁNYZÁSUK ALATT CSÖKKENT RADIKÁLISAN A GDP arányos államadósságunk (70 %-ról 52 %-ra). Ha annyit loptak volna mint a szocik akkor ez bizony nem lehetett volna így. Persze sorolhatók a tények, érvek, de mintha a balos agyán érzékelés nélkül suhannának ezek át. Persze ez az adat sem hatja meg őket mint ahogy az sem, hogy ugyanez az adta 02-2010 között 52 %--->80 % miközben az államadósságunk majdnem megháromszorozódott abszolút értékét tekintve a szoci kormányzás alatt. Miért van az, hogy a balosok annyire figyelmen kívül hagyják a tényeket ?
2010. nov. 20. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

azt ne mondja nekem senki, hogy minden egyes parlamentbe bejutott párt tisztán él, és semmilyen módon nem lehetne lecsukatni őket...

mind hazudik, lop, csal, viszont csak akkor meri beismerni, ha nagy sz@rban van

2010. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A legfőbb aktus ilyen kor a balos részéről, hogy stigmatizál: "Orbán fan vagy" mondja önelégülten, mintha ezzel minden érv felülírható lenne. Persze nagyon nem ismer, nagyon nem tudja, hogy nem vagyok Orbán fan, hanem egyszerűen csak tájékozódom, amit ő is megtehet... Felőlem nyugodtan lehet más is a minelnök, de a tények azok tények, akár Orbán fan vagyok, akár nem...
2010. nov. 20. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert az mszp a baloldal szégyene. ezt a baloldaliak is belátják.
2010. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A baLOLdal egyetlen érve mindig az, hogy "deafidseszis".
2010. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem teszek különbséget a 4 párt közt, mert mind egy követ fúj. A jobbikról még nem tudok véleményt alkotni mert fél év alatt nem lehet kiismerni egy pártot, bár ahogy elnézem a parlamenti videókat, felkavarják a f@s híg tengerét rendesen.
2010. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert korlátoltak és ennyire képesek.Fáj nekik az igazság és ilyenkor mindig jön a bánya meg a szőlő.
2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bumbi02 ***** válasza:

én baloldali vagyok, de nem mszps. és nincs azon mit vitatni hogy az mszp lopott csalt, hazudott.. illetve h most is tenné. (most valósznüleg kisebb mértékben) viszont azon sincs mit vitatni hogy az összes többi párt ezt csinálja, igy nem értem hogy miért pont az mszpt emeltük ki?

am kicsit hasonló az egész hogy a fidesz még fél évvel a forradalom után is miért az előző 8 évet emlegeti nekünk?

2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Az MSZP lopott, csalt, hazudott. A Fidesz lopott, csalt, hazudott és most is lop, csal és hazudik. A Jobbik és az LMP is lopni, csalni, hazudni fog. Ezen nincs mit ragozni. Aki ezt nem képes felfogni, bevallani, az maga is agyatlan pártfan.
2010. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bumbi02 ***** válasza:
walter, szerintem biztos lehetsz benne hogy már a jobbik is meg lmp is lopott csalt hazudott... csak mivel még nem voltak kormánypártok, kicsiben játszanak, de az a "kicsi" is sok egy átlag ember számára.
2010. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok balos,és nem is voltam soha.

Az általad idézett adatokat honnan vetted? Milyen bizonyítékod van arra,hogy ezek igazak is? Minden statisztikát meglehet hamisítani,attól függően,hogy kinek milyen érdeke fűződik hozzá. Egy átlagpolgár pedig nem is győzödhet meg az igazságról. Vagy elhiszi vagy kételkedik benne,de mást nem tehet!

Az iskolában azzl kezdik a statisztika oktatását,hogy vele mindent belehet bizonyítnai és az ellenkezőjét is. Ezért nem hiszek soha a statisztikák valódiságában.

Ami a Fidesz előpző kormányzását illeti, milliárdokat csaltak-loptak,költöttek el az ország pénzéből. Ezt nem mások elmondásából tudom,hanem saját tapasztalatomból. Ugyanis akkor már éltem,és nem tini voltam.

Ha nagyon érdekel,nézz utána az Országimázs Központnak, az Ezüst Hajó és a Heppy End KFT ügyeinek,vagy Orbán tokaji szőlővásárlásának,az arra adott 40.000.- millió vissza nem térítendő állami támogatásnak. Ha a korbeli sajtóban után nézel,a Tokaj KFT-körüli botrányokkal tele volt a média.

De esetleg utánanézhetsz Orbán Harris-közi önkormányzati lakása körüli ügyeknek is.

De ha nagyon kiváncsi vagy, kb.egy hónapja ezen a fórumon valaki egész pontosan felsorolta a Fidesszel kapcsolatos

lopásokat,pazarlásokat. Keresd vissza,és akkor nem véded a Fideszt.

Ők sem jobbak,mint az MSZP. A különbség az,hogy az MSZP ügyeit nem tusolja el a jelenlegi Főügyész, a Fideszét pedig eltusolta az akkori és a jövendő főügyész,Polt Péter.

2010. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!