Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van annál cikibb,...

Szerintetek van annál cikibb, siralmasabb dolog, mint nagymagyarország matrica csehszlovák és francia autón?

Figyelt kérdés
Aki kijárta a 8. osztályt tudja ki a fő felelős Trianonért! Nem elég, hogy az árú megvásárlásával támogatja őket, még rá is biggyeszt egy matricát a Skoda vagy a Peuogeot farára,... ez nem tragikomikus, netán gyalázatos?
2010. nov. 29. 18:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy ráérsz iylenekkel foglalkozni, de komolyan. :D A magyar örül, ha talál egy megfizethető konstrukciót, mi is azért vettünk épp egy fordot, mert az volt olcsó és megfelelő. És ennyi erővel akármilyen gyártmányba beleköthetsz valami történelmi okból. Szerintem inkább ez a nagymagyarországozás a siralmas szvsz, vannak itt jelenleg nagyobb problémák sajnos. De persze kinek mi a szívügye, csak még egyetlen olyan hungaristához nem volt szerencsém, aki azt is megmondta volna, hogy miért van a málháján egy nagymagyarországos akármi. Sőt, erősen hiányos történelmi ismereteket bizonyított a többség, a pontos évszámok és az elcsatolt területek tekintetében is. Na ez a szánalmas.
2010. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

„még egyetlen olyan hungaristához nem volt szerencsém, aki azt is megmondta volna, hogy miért van a málháján egy nagymagyarországos akármi”


Szerintem eleve felesleges egy ilyen kérdést feltenni.

2010. dec. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Azé' mégse annyira, ha elolvastad, beléptél, böngészted,betűzgetted, belegondoltál és véleményt is kanyarítottál,...igaz nem választ.


SZÓVAL SRÁCOK, TESTVÉREK, SZITTYÁK, IRÁNY A PIROS FEHÉR CSÍKOS SKODA, PERSZE SZLOVÁK RENDSZÁMMAL!

2010. dec. 5. 05:58
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is láttam francia rendszámos autón nagymagyarországos matricát, nem tudtam sírjak-e vagy nevessek.

Persze lehet külhoni magyar is, de ezek általában magyar "hazafiak", akik olyannyira szeretik hazájukat, hogy inkább másik államnak fizetnek adót. Azaz akik a történelem során kifosztottak minket, azokat támogatja.


Szánalmas műanyaghuszárok.

2012. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!