Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a metapédia cikk mennyire...

Ez a metapédia cikk mennyire igaz? Zsidók a magyar közéletben.

Figyelt kérdés

[link]


Azért pl Bochkor Gábor, Boros Lajos, Frei Tamás, Hernádi Judit -de lehetne még sorolni- nem igazán zsidóknak néznek ki.

Vagy ez a szokásos, hogy a szemetek biztos zsidók mert bejött nekik az élet és van karrierjük? Fogadni merek, ha én is híres lennék, máris zsidó lennék.

Bár a metapédia eléggé szélsőségesek szerkesztik, meg az egész oldal egy nagy copy.


2010. dec. 7. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
jaj szerinted? NS körökben is ciki a metapedia! Jó részt kimásolják valami 30-as évekbeli lexikonból, vagy kitalálják! Nekem tökmindegy a származás
2010. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
az igazi nácik sem olvassák. Csak ezek a tini bitnácik szeretnek vele fröcsögni.
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%

metapedia = kurucinfó wiki alapon. kb annyira is igaz.

azon se lepődnék meg, ha ugyanazok szerkesztenék.

2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"bitnácik"

Ez új, ez tetszik.

2010. dec. 7. 21:13
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
Kb. a 50%-a igaz. Elég sok kamu dolog van benne, pl. az összes számukra nem szimpatikus MSZP-s politikusra ráhúzták, hogy zsidó, akiknek nagy része nem az - Gyurcsány, Bajnai, stb.
2010. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ja a politikusok.

Aki nem tetszik az mind zsidó. Én is ismerek, de ha ismertebb lenne akkor tuti rámondanák, hogy zsidó, de nem az.

2010. dec. 7. 21:14
 7/25 bumbi02 ***** válasza:
74%

hatalmas oldal xd


kedvencem hogy beirok egy átlagos dolgot hogy pl macska, drog, alma, amiről pl wikipédián 5-10 oldalakat irnak. itt elintézik 3 sorral.

viszont beirom: cigány,zsidó, mszp,gyurcsány na ezekről annyit kapok hogy azt se tom hova nézzek:))

2010. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%

metapedia = nácipédia


Ennyit az igazságtartalmáról.

2010. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

Lol, beírtam a Metapédiába, hogy alma, és szerintük az alma egyenlő a málnával


"Alma, (Málna)," XD

2010. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Miért olyan meglepő, hogy közéleti személyiségek zsidók lehetnek? Azért ezt a kérdést is érdemes feltenni.

Egyébként szerintem nem baj, ha valaki, aki zsidó, megmondjuk róla, hogy zsidó.

És nemrég volt itt, aki írta, hogy a tv2-nél felvételnél megkérdezték, hogy zsidó-e, és mikor mondta, hogy nem akkor elküldték haza.

2010. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!