Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valakinek abból sok pénze van...

Valakinek abból sok pénze van hogy az új metró kocsikat nem helyezik üzembe?

Figyelt kérdés

Nem az Alstom gyárra gondok!

Hanem Magyarország nagy fejeseire!


2010. dec. 17. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az új metrókocsik sokkal sz*rabbak, mint a jó öreg ruszki kocsijaink. Kényelmetlen műanyag ülések vannak bennük, ráadásul gondolom valami fejlett komputer-sz*rral működnek, ezért állandóan le fognak robbani, ha "lefagy a windows".
2010. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más országokba is Alstom metró van!
2010. dec. 17. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja máshol is az van.

Máshol nem kell vezető, de nálunk kell, pedig nélküle is elmenne.

2010. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért van benne vezető, hogy ha baj lenne, akkor meg tudják állítani. Persze ők se tudnák gyorsabban, de az emberek megnyugtatására jók. (Ez volt az indoklás a sofőrök alkalmazása mellett)
2010. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az új metrókocsik sokkal sz*rabbak, mint a jó öreg ruszki kocsijaink."


Te nem vagy tisztában a valósággal. A szar vén orosz kocsiknál minden jobb. Nem tudom, hogy neked van-e metrókocsi-vezető ismerősöd. Mert nekem igen, és egyszer volt alkalmam beülni mellé a vezetőfülkébe. Láttam ám ott dolgokat. Tudod, hogy mivel indítják be a metrót? Egy nemtomhanyas villáskulccsal. Az a "slusszkulcs". Ráadásul a mostani kocsikon is állandóan elromlik a technika, mivel a fékezés automatikus, de nemegyszer nemkétszer a vezetőnek kell lassítania, ami általában azzal jár, h a satufékben mindenki egymás nyakába esik.

2010. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy metróvezető mesélte el, hogy nem engedi a családját metróval utazni, mert életveszélyes. Alkatrészt nem gyártanak hozzá, vagy nagyon drága(nem emlékszem melyik), ezért átszerelik egy másik metrókocsiból.
2010. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az érintett önkormányzatoknak. Ez az egész hécó csak azért megy, hogy az eladósodott fővárosnak még ne kelljen fizetnie.
2010. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos lehetsz benne. urambátyám országban egy méter csíkot nem festenek fel az aszfaltra se anélkül hogy valaki közben ne tegyen zsebre legalább egy hétszámjegyűt, vagy akár többen is.
2010. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!