Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért járnak ide olyanok...

Miért járnak ide olyanok akiknek nincs álláspontjuk a politikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az most teljesen mind1 nekem mi ezzel kapcsolatos az álláspontom a kérdés nem erről szól a gyengébbek kedvéért.


Az egy dolog ,hogy mindegy ki van kormányon az mindig sz*r nektek.


De azzal hogy szidsz minden politikust szidod a cigányokat szidod a zsidókat mennyivel lesz jobb neked?


A másik dolog amit egy példára vezetek vissza egyik ismerősöm azt mondta: "kit érdekel mit csinálnak? csak nekem legyen jó a többit meg lesz*rom"


szerintem minden ilyen "demagóg" rögtön befogná a száját és rögtön nem érdekelné őt a "NÉP sanyarú helyzete" ha lenne egy 30 millás háza meg egy BMW-je a garázsban.


Szóval kedves válaszoló illetve kérdező TE mit tennél a politikusok helyébe?


2010. dec. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
HZát ez a kérdés se nekem szól!:D A legtöbb ember ,csak azért lett nemzeti érzelmű,mert a megszórítások álltal nem tudott újjab gucsi cuccot venni magának,ezért kellet egy bűnbak,mondjuk szegény zsidók. Apolitikusok sztem nem járnak ide,csak az szól a témához akit érdekel is. Engem az is zavar,ha árnyékoltabban írok egy politikusról,máris lepontoznak,pedig az közelebb jár a valósághoz! Pl.Hogy jellemeznéd ezt a politikust? Na jó,OV-t? Írok róla ,egy nem túl hízelgő kritikát,de őszintén hosszasan válaszolok trágár szavak és rágalmazás nélkül :23százalék. Ír egy másik egy szót.zsebtolvaj. na ez meg 100százalék. Az ilyeneket nem csípem,legalább indokolja meg,gyűlölködni mindenki tud. Mindkét oldalra vonatkozik!
2010. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
ha valaki történetesen a kínálatban lévő egyik párttal sem szimpatizál, az nem azt jelenti, hogy ne lenne politikai álláspontja. sőt.
2010. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 doboszoli ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező!

Próbáltam többszöri olvasással értelmezni kérdésedet.(lehet, hogy a "gyengébbek" közé tartozom)

Meglehetősen csapongó elmére vall a kérdés, de szedjük sorba.

1. A Te álláspontod, valóban kevéssé érdekes.

2.Mindegy milyen nevű párt van kormányon, ha sz.rul végzi

a dolgát, szidjuk, elítéljük.

3.Nem az egész etnikumot "szidom", csak a söpredéket.

4. Egy életem van, szeretném normálisan leélni, nem holmi

pártok civakodása, hatalommániája miatt végigszopni.

Önzőség? Lehet, vállalom.

5.Nincs 30 millás házam, (mondjuk a fele), sem BMW-m, (P.

Partner), megdolgoztam érte, (50 év alatt), megélek,

gyerekeket nevelek, mégis látom, és sajnálom, aki

nyomorog, tönkremegy, és szót emelek érte. Önzetlenség?

Lehet, ezt is vállalom.

6.Nem tudom mit tennék, de nem is kérdezték meg, sőt nem

is hadakoztam, hogy politikus lehessek.

Ja és a kérdésre: az is álláspont, ha valakinek nincs álláspontja.

2010. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves harmadik elemzésedet ,hogy egyetlen szubjektív kinyilatkoztatásomból ilyen hosszú jellemzést tudtál készíteni.

A probléma, azonban mégis abból ered ,hogy a kérdés kritériumaival nem a saját egyéniségemet kívántam ecsetelni, hanem egy irányvonalat felállítani nagyjából milyen válaszra számítok...

2010. dec. 20. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

"A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:05"

te mostanában egyre jobbakat írsz ide! Teljes mértékben igazat írtál :)

Amúgy én megpróbálnám azt amit még egyik politikus sem: NEM LOPNÉK! Hidd el nem lehetetlen, de előbb- utóbb eltűnnék a süllyesztőben, a többi pecsenyesütögető miatt!

2010. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!