Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki ugyanúgy tájékozódik...

Van aki ugyanúgy tájékozódik a hírekről pl. az Indexből mint a Kuruc. Infótól, szóval különböző nézetű hírforrásokból?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, ha nem, miért?

Nem konkrétan arra kérek választ hogy a kurucból azért nem, mert... vagy az indexből azért nem, mert..., ezek csak példák voltak.


2010. dec. 22. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Én baloldali szimpatizáns vagyok, mindig olvasom a Népszabadságot, Népszavát és a Magyar Nemzetet is, ritkán az Origo-t, az Indexet és a kuruc.info-t. Jó megnézni, hogy melyik oldal hogyan ír ugyanarról a dologról. De pl. megjegyezném, hogy a Magyar Nemzet nem is mindig ír Orbán "baklövéseiről"... (milyen meglepő :D)
2010. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
index kuruc barikád így sorba
2010. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Én általában mindkettőt olvasgatom, de sokszor nem tudom, hogy a kuruc.infon sírjak vagy nevessek.
2010. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

"Én általában mindkettőt olvasgatom, de sokszor nem tudom, hogy a kuruc.infon sírjak vagy nevessek."


én állatlába dühös leszek

ha olyanokat olvasok hogy már megint 1 gyilkosság megint összevertek kiraboltak


ezeken nem nagyon van mit nevetni... szerintem

2010. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én mindent olvasok. igaz a kurucos-barikádos fröcsögés eléggé elszomorító, de akkor sem hiszem, hogy létezik ma magyarországon olyan hírforrás, amelyik objektíven tájékoztatna, így jobb összeollózni az igazságot abból, hogy ki mit mond róla a saját csúsztatásaival.
2010. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak index. havi egyszer origo.
2010. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van
2010. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is vagy 8 hírportálról tájékozódok, és igen, köztük van a kuruc és az index.(pont most jövök az indexről)
2010. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
index kuruc barikád hetiválasz magyarhírlap
2010. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" én mindent olvasok. igaz a kurucos-barikádos fröcsögés eléggé elszomorító, de akkor sem hiszem, hogy létezik ma magyarországon olyan hírforrás, amelyik objektíven tájékoztatna, így jobb összeollózni az igazságot abból, hogy ki mit mond róla a saját csúsztatásaival"


mér egy rabló gyilkosságot elég nehéz eltorzítani nem?

vagy megtörtént vagy nem

és hogy csak ott adják le máshol ha le is adják akkor nem látni hogy ki fia tette (cigány volt megint)

szóval nem mondtál okosat

2010. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!