Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az nem birka, aki állandóan...

Az nem birka, aki állandóan azt szajkózza, hogy a médiatörvény paragrafusai megtalálhatók a többi EU-s ország ehhez hasonló törvényeiben is?

Figyelt kérdés

Kicsit unom, hogy engem állandóan lebirkáznak, és azzal jönnek, hogy olyan dologról beszélek, amiről fogalmam sincs. És ha elmagyarázom nekik a törvényben rejlő veszélyeket, mindig azzal jönnek, hogy "csak a többi ország törvényeiből van összeválogatva" stb...

Kérdem én: Nem inkább ők a birkák, akik ezt beveszik? És nem ők azok, akiknek fogalmuk sincs arról, amiről beszélnek?

Mert legyünk őszinték, kizárt, hogy ezek az illetők kívülről tudnák az összes tagállam médiával kapcsolatos törvényeit. Akkor meg honnan tudják, hogy ez a törvénycsomag TÉNYLEG azokból van összeeszkábálva?


2011. jan. 6. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert a Fideszesek vakon elhiszik igazmondó vezérük minden szavát!

Csak egy példa a gondolkodásukra:

Egy kérdésben ítr valaki arról,hogy Orbán eddig azt állíttotta,hogy nem hajol meg senki előtt,és nem fog változtatni a törvényen. Tegnap pedig a sajtóértekezleten már azt mondta:ha az EU talál kifogásolni valót,azt kiveszik a törvényből. Vagyis van benne kifogásolni való.

Egy Fideszes válasza: éppenazért mondta ezt,mert tudja,hogy nincs benne semmi kifogásolni való,ez egyszerű taktika.

Nézőpont kérdése,hogy ki mit hisz erről.

2011. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

nem, a birkák nem hazudnak.

Brüsszelben egy kicsit jobban tudják, hogy ez nem igaz, már csak azért is, mert ott tényleg ismerik az összes tagország médiatörvényét.

szerintem Szijjártó is tudja, hogy hazudik.


ezek nem hülye emberek, csak izék..na.. olyanok.

2011. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Most még itt ugráltok, de hamarosan kolbászból lesz a kerítés!

[link]

2011. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, télleg, ezt el is felejtettem, nem szóltam semmit :)
2011. jan. 6. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Olaszországban van még ilyen média törvény. Olyan dolgok is történtek ott,amitől most félnek.Sokan mondják,ne félj Orbán nem olyan. Valakinek ez elég,valakinek nem. Nekem spesiál nem elég biztosíték. Amúgy ez a médiatörvény marad,ha mondjuk egy Munkáspárt kerül a hatalomra. Szóval a fidesznek is sok esze van... A Tilos rádión volt egy beszélgetés a médiatörvényről ,civilekkel,szakértőkkel! Volt egy betelefonáló,aki azt mondta:"ugyanmár,ennyire fáj a kormányváltás? Kezd egy kicsit szánalmassá válni a műsor" nem lesz itt semmi baj,gondolta. Erre egy hét nem telt el és rászáltak a Tilosra. Ugyan már nem lesz itt semmi baj,túl reagáljátok,mondják sokan. Az a szomrú,hogy eluralkodott itt egy mentalitás,hogy egy bizonyos kör,csak akkor kap észbe,ha az ő pofáját fogják be! Amíg az utált szomszéd Jóskáét,addíg megy a káröröm. A másik ,meg ,hogy nem tudjuk eléggé értékelni azt a fogalmat,hogy demokrácia,meg szabadság. Egy átlag magyarnak sajnos,elég,hogy "rend"legyen. Hát,ha ez rend és én köszönöm nem kérem! Többekközött egy olyan rádióra szálltak rá ezek az erkölcsőszök ,amin mindenki elmondhatja a véleményét,bárki betelefonálhat. Egy olan rádióra,amit civilek tartanak fönn,ingyen dolgoznak benne és senkit nem cenzúráznak ki belőle! Nem úgy,mint mondjuk Bolgár György műsorában,ahol valamiért mindíg a legpimkóbb mszp-sek telefonálnak.... Szabadság! Itt is írták,hogy nem baj,ha rövidebb a lánc,csak a tálamban legyen kicsivel több kaja! Ezt írta itt a Gyk fórumán egy fideszes ,a média törvényre! Tisztára,mint a Kádár rendszerben. Szégyen!!!
2011. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

spesiál *

speciál

2011. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért kell mindenbe ugyanazt válaszolni? a fideszesek elhisznek mindent stb. EZT már 50-szer irtátok! legyen már valami új a nap alatt!
2011. jan. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van, aki annak hisz, akik készítették a médiatörvényt és akik azt mondják, hogy nyugodtan nézze át az EU, ha valami nem stimmel akkor változtatunk.


Van, aki annak hisz, aki a törvény ismerete nélkül csámcsogott a törvényen és feketítette a magyar kormányt, Magyarországot.


Kb. mindenki valakinek hisz, pontos ismeretek nélkül.


Miért olyannak higgyek, aki a törvény megismerése előtt már ide -oda vagdalózott?

2011. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a független jogászoknak hiszek,szerintük sz@r a törvény akkor elhiszem! Nem is a fidesznek fogok,akiknek eleve érdekükben áll,hogy önmagukat fényezzék! Aki meg, nem is tudom minek nevezzem(?)talán "elhiszi" vagyhátinkább nem gondolkozik....szóval aki talán elhiszi,hogy fideszesek függetlenek az buta!
2011. ápr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!