Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem ellentmondás? Miért...

Ez nem ellentmondás? Miért nem tudnak normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés

[link] ez Január 5

[link] ez Január 6

[link]

[link]

Miért nem tudnak egyfélét mondani?

Ja és mielőtt valaki letámadna, nem szoktak a sajtószabadság megszűnését kiáltani sem itt, sem máshol!


2011. jan. 7. 04:38
 1/5 A kérdező kommentje:
szoktam
2011. jan. 7. 04:38
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ezen már én is elgondolkodtam. De ez megszokott a Fidesztől,mint ahogy az is,hogy naponta mást mondanak.
2011. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Mindig ezt csinálják. Elmondanak x változatot, aztán valaki szóváteszi azt mondják ők pont a másikra gondoltak.
2011. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legalább 2 okból nem tudnak normálisan kommunikálni:


1) Azért mert egy sületlen banda!

Nincs koncepciójuk, nincs programjuk. Idétlenkednek összevissza, mint az óvodások.


Nézd meg mennyi kommunista módszert leutánoznak! (Amit az apjuktól, nagyapjuktól hallomásból tudnak, még azt is! És még van képük komcsizni, meg szocizni.)

Nézd meg menni ellenzéki módszert leutánoznak! (És még van képük mutogatni az ellenzékre.)


Ha nincs határozott elképzelés, és irányelv, akkor persze, hogy nem tudnak egyértelműen kommunikálni.


2.) Hatalmi gőgjük nem engedi

Nem elég intelligensek, de minimum nem elég érett személyiségek ahhoz, hogy a hatalom élvezésénél többre legyenek képesek.

2011. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most vagy ők a hülyék vagy minket néznek annak. Bár szerintem az utóbbi. Mocsok egy banda ez.
2011. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!