Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest Fidesz-KDNP-s városve...

Budapest Fidesz-KDNP-s városvezetése megszorításokra készül?

Figyelt kérdés
Az oktatás és kultúra területén csaknem hárommilliárdos, a tömegkölekedésben pedig több milliárd forintos megszorítás terveznek Tarlós-féle költségvetésben?
2011. jan. 10. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg ahogy el van adósodva Budapest meg a Bkv
2011. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem-nem, félreérted. Ennek "radikális, forradalmi, a nép által belénk vetett bizalmat kihasználandó lépés a főváros jobbátételének érdekében".


Azt hittem az emberek utálják a megszorításokat. Remélem majd most is menni fog a szemét kommunistázás :D

2011. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Akkor most van nekik 30milliós luxus audi vagy nincs? Mert ha az adófizetők pénzét így tudják herdálni, akkor mi jogon terveznek megszorításokat? Értem én, hogy 30 millió lópecs, de nekik kéne legelőször példát mutatni, hogy suzukival járnak.
2011. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előbb fejezzék be a 4-es metrót.

Két 2-es metró megy a sivatagban.

Egyszer csak szembe jön velük a 4-es metró.

megszólal az egyik:

-Odanézz délibáb!!

2011. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tudod a választ minek teszel fel kérdést?
2011. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!