Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok miért haragszanak...

A Jobbikosok miért haragszanak a zsidókra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 20:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Ezért.

2011. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ja de nem minden ember olyan, amilyen... Nem kell mindenkit egy kalap alá venni.
2011. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

20:42-> Ezt mivel készíted el? :D


20.43-> Ezt már több millióan leírják nap mint nap, már kicsit unalmas xd

2011. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Miért haragudnánk? Én, mint jobbik szimpatizáns kijelentem, hogy semmi bajom a zsidókkal... Szerintem a legtöbb jobbikos így van ezzel. Csak nem tartom helyesnek Izrael viselkedését, de ettől még nem haragszom senkire.
2011. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Mein Kampfot olvastad-e?Onnan megtudod.
2011. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

20.45: [link]

Ez a let me google that for you rövidítése.

2011. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanazért mint mások.
2011. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

"Mein Kampfot olvastad-e?Onnan megtudod."


Hát ha te a Mein Kampf-ra alapozod a világképedet, akkor igen nagy marha vagy, már megbocsáss! :)))

2011. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Rothschildékatt, Rockefelleréket, a Lazard fivéreket, Montefiore Mózest, Lenint, Marxot, Rákosi-Rosenfeld Mátyást, Gerő-Singer Ernőt, Farkas Mihály-Wolf Izraelt, Révai József-Kahána Mózest, Kohn-Kun Bélát, Szamuelly Tibort, Pogány-Schwartz Józsefet, Erdélyi-Ehrlich Mórt, Landler Jenőt, Kunfi-Kunstätter Zsigmondot, Varga-Weiszfeld Jenőt, Böhm Vilmost, Kalmár-Kohn Henriket, Ágoston-Augstein Pétert, Rabinovics Józsefet, Szántó-Schreiber Bélát, Hevesi-Honig Gyulát,Kéri-Krammer Pált, Löbl Mórt, Bonyháti Tibort, Max Miskát, Kerekes-Kohn Árpádot, Lukács-Löwinger Györgyöt ismered-é?


Nos, miattuk utálják a zsidókat és nem csak a jobbikosok, hanem én is.

2011. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Sz1u ***** válasza:
46%

21:12


Felsoroltál (ha jól számoltam) 30 nevet. Ezek miatt utálod a zsidókat? Felsoroljak neked 30 német, 30 francia, 30 angol, 30 szovjet/orosz, 30 MAGYAR(!)...stb...stb nevet, ami, vagy akik miatt utálhatnád ezeket a nemzeteket? Vazz'! 30 ember miatt utálod a zsidókat?

Ügyes vagy fiam, ülj előre!


Az embereknek (sajnos) kell egy ellenségkép, ami miatt a saját tehetetlenségüket másra foghatják. Ez a jellemvonás a szélsőségeknél erőteljesebben tör előre. Ennyi!


Jöhet a lepontozás!

2011. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!