Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon meddig nem akarja...

Vajon meddig nem akarja észrevenni a Feri, hogy ezt már tényleg megcsinálta, és ha nem takarodnak el nem jön vissza a befektetők bizalma?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is feltettem egy hasonló jellegű kérdést tegnap.

Ő nem veszi észre, mert meg van győződve a saját elvei helyességéről. Alkotmányunk pedig nem teszi lehetővé a lemondatását.

2009. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem fogja. Sajnos.
2009. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bizalmatlansági indítvánnyal el lehetne takarítani, nem értem ezt miért nem lépik meg. legfeljebb nem jön be. bíztam abban is, hogy feloszlatják magukat, de ez se jött be. majd talán febr.közepén beszélnek róla újra.
2009. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Elég sokáig nem akarja észre venni. Azért tárgyalt akkor régen az oroszokkal a gázról, hogy meglegyen alapozva a helye. Mert ha lemondásra kényszerítenék, akkor az oroszoktól nem kapnánk gázt. Felbomlana a szerződés.

Meg azt hiszi, hogy bármit eladhat. A Szent Korona amit ezer éve van Magyarországon, csak úgy áruba bocsátja. A parlamenti épületet is, amiben valódi arany díszítések vannak. Én láttam már olyan téképet is, ahol az 1950es országok vannak rajta, és NINCS olyan hogy: MAGYARORSZÁG.

Ha feri gyerek tovább folytatja ezt, akkor nagy a valószínűsége, hogy tényleg ez lesz. A fiatalok meg tényleg elmennek az országból, és helyükre jönnek a bevándorlók. Nah és egy olyan országban ahol senki nem dolgozik, mindenki segílykébűl él; nah ide akkor tuti, hogy a befektetők nem fognak jönni.

2009. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem egy kérdésem lenne (ne értsetek félre, nem politizálni akarok, és támadni sem szeretnék senkit):


Ti tényleg azt hiszitek, hogy ha a FIDESZ, vagy bármelyik jobboldali párt fog hatalomra kerülni a következő választásokon (ami nagy valószínűség szerint be fog következni), akkor itthon kánaán lesz?

Teljesen mindegy, hogy Gyurcsány, vagy Orbán... A magyar politikai palettán egy olyan erő SINCS, aki érdemi változásokat tudna itthon kieszközölni.

Egyrészt: senkinek nincsen hozzá bátorsága. Másrészt: a magyar nép úgyis keresztülhúzza a politikusok számításait.

2009. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, szerintem senki sem hiszi azt, hogy ha XY jön, akkor minden jobb lesz. csak reményt visz a reménytelenségbe, bizakodást, hátha mégis valami jobb jön. hosszú évek óta tart ez a hatalmi huzavona, hacsak feleannyi energiát fektettek volna abba, hogy egymásra ujjal mutogassanak, s ehelyett közös erővel valóban egy jobb magyarországért (most már direkt kis betűvel írva) dolgoztak volna, akkor nem lenne ez, ami most van. ez szégyen. de hát mit várunk a vezetőktől, kitől láttak volna jó példát. itt tardicionális a korruptság.
2009. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amit Gyurcsány csinál az botrány,de nem hiszem ,hogy szüksége lenne az országnak Orbán esetleges ámokfutására
2009. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem látja ő, nem buta ember, csak mi nem látunk bele a lapjaiba.

Még nem érzi úgy, hogy itt az idő. :)

En úgy latom, hogy hosszútávon az ország csak nyerhet, abból, ha a külföldi befektetők eltakarodnak. Ismétlem hosszútávon. Vállalkozzanak a magyarok.

2009. febr. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!