Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem egy szégyenletes dolog,...

Nem egy szégyenletes dolog, hogy 2011-ben az MSZP nek kell követelnie hogy csökkentség a benzin árát, hogy Viktorék lépjenek valamit. Mikor még ellenzékből ők pampogtak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 04:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát eléggé érdekes a felállás.


Én arra gondoltam hogy most a MOL megemeli és ha világpiaci emelkedés lesz nem fog emelni addig amíg nem éri be a világpiaci emelkedés a mostani árakat.Aztán felébredtem..Kíváncsi vagyok mit akarnak elérni ezzel.

2011. jan. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A MSZP nek már léteznie se kellene erre ők követelőznek.Hogy az AAAAA.................
2011. jan. 20. 06:21
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Addig lesz MSZP, amíg lesz Fidesz. A két párt szavazótáborát a másik párt szavazótábora tartja össze. Szóval, ha azt akarod, hogy eltűnjön az MSZP, ne szavazz a Fideszre! Végre össze kéne fognunk, és kisöpörnünk mindkét bandát a büdös francba. Mi ezen olyan rohadt nehéz?!
2011. jan. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi van, de egyre szarabb a helyzet a pénztárcámat nézve, de gondolom igy van ezzel mindenki.
2011. jan. 20. 06:53
 5/9 anonim ***** válasza:
6.44 De szívemből beszéltél pedig nem vagy sem jobbikos sem északis, sem délies csak ELEGES.
2011. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
eLŐZŐ.Elnézést de elfelejtettem válaszlni.De igen, de forditott állásban a másik is ezt tette. Állitólag ez az ellenzéki politika feladata.Szerintem meg nem, de állitólag az meg hogy néz ki, hogy az ellenfeled szekerét tolod verseny közben ?
2011. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom ám, az MSZP–nek miért szegfű a jelképe!


Mert a szeghez kalapács kell, a fűhöz meg sarló!

2011. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőhöz.Ez nagyon jó amit mondtál.MÁr ezért érdemes volt felébredni.
2011. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:))
2011. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!