Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csap végre le a...

Miért nem csap végre le a kormány erre a hatalmas cigányellenességre ami az országban uralkodik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 02:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem csak a kormánynak, hanem egyik pártnak sem érdeke: az önmagukat romának tekintők ugyanis a legtöbb felmérés szerint lényegesen kevesebb hajlandóságot mutatnak szavazni, mint az átlag, és kevesebben is vannak. Még az mszp is külön stratégiát dolgozott ki, hogy hogyan tartsák meg a rasszista szavazókat úgy, hogy közben igyekeznek közeledni a romákhoz.
2011. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a svábokkal nincsen semmi gondjuk az embereknek. Kedves rendes dolgos emberek. Ha a cigányok is ilyenek lesznek velük sem lesz gondom.
2011. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Akik a cigányok zenéjére (cigánydalokra, romamulatósra) mulatnak, azok nem cigányellenesek!

Akik cigány szavakat előszeretettel használnak a beszédjükben, azok nem cigányellenesek!

Márpedig a magyarok nagy része ilyen."


Jogos.

Teljesen igazad van!


Majd akkor lesz itt cigányellenesség, amikor pl. ha egy cigány bemegy a diszkóba, akkor az összes magyar kimegy.

2011. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha már így felhoztad a diszkós példát,nem is olyan rég,épp mentem haza péntek este,amikor 1 csapat "normálisnak" tűnő cigány megkérdezte merre találnak szórakozóhelyet.Mivel épp útba esett 1 diszkó,mondtam hogy jöjjenek,megmutatom.Be akartak menni,de a kidobók nem engedték be őket,mert állítólag zárt körű buli volt.Megpróbáltam bemenni én is,és 1 szót nem szóltak a kidobók,bemehettem.
2011. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Munkahelyteremtésre van szükség. Közben nyugodtan ordítozhatnak a jobbikosok, senkit sem érdekelnek."


Igazad van, de a cigányok inkább ülnek a kocsmában és várják a segélyt. Én még egyet sem láttam munkahelyet teremteni.

2011. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nagyon helyes, néhány rendes cigány miatt ne kockáztassák a fiatalok életét! egy pillanatig sem gondolkodtál el, miért nem engedték be őket? nyilván puszta rasszizmusból, hát persze.. egyszerűen egy cigány mindig kockázatot jelent, ennyi, ha másért nem, a családja, haverjai miatt. nehéz megítélni melyik normális (nem agresszív, nem bűnöző), te hogyan válogatnád? és ez nem cigány-ellenesség, hanem a magyarok és persze a szórakozóhely nevének a védelme.
2011. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ezen a véleményen vagyok,ezek nem emberek,hanem utolsó mocskos élősködő férgek.Jól tették hogy nem engedték be őket.
2011. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!