Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fidesz alatt meggazdago...

Kedves fidesz alatt meggazdagodó válaszadók! Mi (etikusat) tett a kormány régen és most ami miatt ti sikeresek lettetek?

Figyelt kérdés

Mostanság megszaporodtak a fideszt éltető gazdag emberkék a fórumon. Volt itt már hiperszuper technológiát kifejlesztő gyártulaj, van itt fidesz alatt meggazdagodott vállalkozó, régebben olvastam valakit aki szintén gyártulajdonos és tésztát gyártottak, és még volt egy pár. A közös bennük az, hogy mind a fideszt jelöli meg sikerként.


Mondjuk szerintem kicsit büdös ez, de tegyük fel, hogy tényleg ennyi különböző sikeres ember látogat ide és mind a fidesznek köszönheti.


Érdekelne, hogy miben jobb a fidesz mint bármelyik kormány a 20 év alatt. Mit adott nektek amitől ti hirtelen sikeresek lehettetek, főleg úgy, hogy csak 4 évetek volt rá.


2011. jan. 29. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Engem is érdekel.
2011. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
engem is, főleg miután az egyik gyártulaj kifejtette, hogy nála a gyárban a 60 munkás átlagosan nettó 200 000et visz haza...
2011. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Nagyjából semmit. Megnyúzta a szegényeket és az ilyen fostalicskáknak adta a bevétel egy részét állami támogatás gyanánt.
2011. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

"Mostanság megszaporodtak a fideszt éltető gazdag emberkék a fórumon. Volt itt már hiperszuper technológiát kifejlesztő gyártulaj, van itt fidesz alatt meggazdagodott vállalkozó, régebben olvastam valakit aki szintén gyártulajdonos és tésztát gyártottak, és még volt egy pár. A közös bennük az, hogy mind a fideszt jelöli meg sikerként."



Ez mindhárom ugyanaz a személy volt más accounton.

2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

"Érdekelne, hogy miben jobb a fidesz mint bármelyik kormány a 20 év alatt. Mit adott nektek amitől ti hirtelen sikeresek lehettetek, főleg úgy, hogy csak 4 évetek volt rá."



Hatalmas kizsákmányolási lehetőségeket tett legálissá.

2011. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 doboszoli ***** válasza:
74%
Úgy volt az gyártulajdonos, mint én kanonok.
2011. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Ti vagytok azok az emberek, akik nem viszik semmire az életben, viszont a másikat meg irigykedve nézitek.

Ráfoghatjátok a politikára, hazudhattok magatoknak, de nem lesz jobb a sorsotok!

Szánalmas!

2011. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
úgy néz ki az egyetlen fideszes csak trollkodni bírt bejönni.
2011. jan. 29. 22:25
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Szia kamumail. Ennyire hiányoztam? Németországban voltam három napig üzleti ügyben. Kiheverted már az idegeskedést? Itt vagyok újra, élek és virulok. Holnap majd válaszolok itt pár értetlenkedőnek,de már túl késő van hozzá. Jó éjt.
2011. jan. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ne fárasszad magad, a valódi és létező hozzászólóknak írtam ki a kérdést, neked nem hisz senki nyugi, ne erőlködj. inkább menj a hűdebeteg fiadhoz akit furcsamód otthon hagytál 3 napra előző napokon még ki se akartál mozdulni, nah kösz nem kérünk belőled:) én legalábbis tuti nem, írj másoknak!
2011. jan. 30. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!