Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazaáruló az MSZP, amiért...

Hazaáruló az MSZP, amiért Brüsszelben szándékosan próbálja lejáratni a magyar kormányt és Magyarországot?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 29. 13:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Theorux, hol??? Nem adnál egy linket?


Tudod, furcsállom, hogy ha ez igaz, akkor vajon miért nincs ezzel tele az összes tv, napilap, stb... Hiszen EKKORA buktát szerintem a Fidesz örömmel kürtölne szanaszét!


Pedro

2011. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2011. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Köszi!

OK, így már érthető a dolog...

Csodálom, hogy nem ez folyik még a csapból is!


Ez a dolgok egyik fele. A másik fele viszont az, hogy ez a bizonyos levél tényleg TÉNYEKET tartalmazott-e?


Persze, tudom én, hogy ronda dolog mindenért az óvónénihez rohangálni és árulkodni. Viszont ettől teljesen független dolog, hogy ki az, aki az ablakot betörte?


Pedro

2011. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mint ahogy tette anno ellenzékként a fidesz. Ugye most mennyire fáj pedig akkor az mszp ezt annyira nem nehezményezte,mint Ti.
2012. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!