Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyenkor jár a szociális...

Ilyenkor jár a szociális segély? -bővebben lenn-

Figyelt kérdés

Január óta dolgozom, de nem mint közmunkás. Így nekem járni kellene törvény szerint fél évig még a szociális segély egy része. (első 3 hónapban a szoc. segély fele, második 4,5,6 hónapban pedig a negyede)

De még semmi nem érkezett a számlámra.

Valaki tudna felvilágosítást adni nekem erről?

22/L


2011. febr. 8. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért itt érdeklődsz, ahelyett, hogy befáradnál a polgármesteri hivatalba -.-'
2011. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert ott az ügyintéző nő úgy viselkedik ilyen kérdésekben, mintha a saját pénztárcájából kellene kifizetnie.... Mindig mindenkit elküld a halál fäszára
2011. febr. 8. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ez jellemző viselkedés náluk, főiskola...

A polgármesteri hivatalban, ahová jársz, talán ott is van egy olyan ügyintéző, aki ott ül a portánál és csak tanácsot ad,meg nyomtatványokat osztogat.Próbálj annál érdeklődni.Hátha normálisabb.Járj utána dolognak.Én is úgy tudom, hogy kapnod kéne a segély egy részét továbbra is.

2011. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naná, mindenhol ez van, annyi, hogy a sarkadra kell állni. Nem tudom hol laksz, de valszeg van a polgármesternek fogadóideje, van ellenzéki frakció, civil szervezetek, akik ezzel foglalkoznak. Én a helyedben nem csak várnám, hogy berepüljön az ablakon a pénz.
2011. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szabolcs megyéről van szó... a változatosság kedvéért


Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 8. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Eleve elég érthetetlen a kérdésed Te valóban a RÁTra gondosz mostmár a bérpótló juttatásra amit az önkormányzat fizetne? Nem a mukaügyi központ álltal fizetett áláskeresési támogatásra ami járna egy évig? Ha erre gondolsz akkor nem ha visszamentél dolgozni az az éved elveszett ujra össze kell gyüjtened a kézszáz napot.


Egyébként ha közmunkás vagy ha nem neked a munka mellett semmilyen szociális juttatás nem jár!

2011. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jár semmilyen szociális juttatás ha már dolgozol!Főleg visszamenőleg nem!
2011. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!