Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz és az Mszp Magyarorsz...

A Fidesz és az Mszp Magyarország szégyene?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

nem kell folyton szégyenkezni. A magyar néplélek, afféle négyesként, hajlamos a szégyenre, pedig semmi okunk rá! Büszkék lehetünk, és jogosan az országunkra.

Nem kell folyton hamut szórnunk a fejeinkre!

Semmi baj a pártokkal, a politika olyan-amilyen. de demokráciában élünk, itt van tere a büszkeségnek!

2011. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Erre csak azt tudom mondani hogy igen, de csak részben.

A probléma ott kezdődik,hogy ezt a társadalmat megosztó, egymás ellen uszító pártpolitikai rendszert még mindig éltetjük.Nem tudom megérteni, hogy miért kell egyáltalán pártoskodni, ahelyett hogy az országot külön-külön megválogatott és megválasztott HOZZÁÉRTŐ SZAKEMBEREK vezessék,akik csak ténylegesen a "MINDENKI" pártját képviselik nemcsak a többségét. A másik problémát ott látom, hogy az emberek nem akarnak önállóan gondolkodni, mindig csak pártszínekben és nem a kollektív közösségben amelyben élünk. Erre van is két idevágó Marilyn Manson idézetem:

1.:"Sok ember nem akar saját döntéseket hozni. Túlságosan félnek. Sokkal egyszerűbb ha megmondják nekik hogy mit kell csinálniuk."


2.:"Az eredetiség terhe az amit sok ember nem hajlandó elfogadni. Inkább ülnek a TV előtt és hagyják hogy megmondják nekik milyennek kellene lenniük, mit kellene megvenniük és hogy min nevessenek."


Tehát ezáltal, hogy ezen pártokat "mi" választottuk meg, és továbbéltetjük ezt az uszító "Majd én megmondom hogy mit gondolj" és a "mindenki más hülye akinek más nézetei vannak" rendszert, mi saját magunk szégyenei vagyunk.

2011. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Másutt csúfabb a politika, Magyarország elég jó ebben szerintem. Semmi okunk szégyenkezni.
2011. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha az lenne, nem szavaznának rájuk ennyien.
2011. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem.

A politika mindenhol ronda, inkább húzzuk mi magunkat, és legyünk büszkék, hogy magyarok vagyunk.

Bár az mszp elég szépen elrendezte az országot az elmúlt nyolc évben.

2011. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
A második nagyon szépen írt.
2011. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak ez a két párt az ország szégyene,hanem mind,aki a rendszerváltás óta volt. Nemcsak az MSZP kormányzott rosszul,hanem eddig mindegyik. A Fidesz pedig teljesen a földbedöngöli a demokráciát és a lakosság többségét.
2011. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

14:24


"Nem tudom megérteni, hogy miért kell egyáltalán pártoskodni, ahelyett hogy az országot külön-külön megválogatott és megválasztott HOZZÁÉRTŐ SZAKEMBEREK vezessék"


Azért nem tudod megérteni, mert nem érted, mi a politika.


Hozzáértő szakemberek - mihez értsenek?

Megválogatott szakemberek - kik válogatnák őket?

2011. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
szerintem mind a 4 parlamenti párt szégyen a magyaroknak.
2011. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az szégyenkezzék, aki tud jobbat, és mégis hallgat, nem képviseli azt a jobbat a parlamentben.

Az a szégyen, a valaki tud, és mégsem teszi meg, amit tud, csak másokat fikázikle.

2011. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!