Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz hajlandó lesz végre...

A Fidesz hajlandó lesz végre kirúgni azokat a komcsikat vagy ide oda evező embereket a közigazgatásból, akik totál alkalmatlanok feladatuk ellátására?

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom, hogy -legalább is mifelénk- hogy inkább a jobboldali sokszor nyíltan Fideszeseket rúgják ki, egy esetleges létszámleépítésnél. Az ok is egyszerű, ők csöndben vannak nem úgy mint a komcsik, akik ha véletlenül bekerülnének a rotációba már is tele kürtölik a sajtót.

A "kedvencem" az, amikor a Fidesz felmentette a kormányhivatal vezetőket, már akkor tisztogatásról beszéltek miközben ezek politikai tisztségek.

Esetleg a miniszterelnököt ki szabad cserélni, ha egy másik párt nyeri a választást?


2011. febr. 21. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyos a naivitás, de ennyire nem kéne... Magasabb körökben csak ismerősnek az ismerőse ül, nem a teljesítmény számít, mégcsak az sem, hogy ki melyik pártban van, hanem, hogy ki kivel van jóban vagy rosszaban.
2011. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már nem értem, hol tisztogatásról beszéltek, hol meg arról, h fidesz kirúgja saját embereit...

Éljen Magyarország! :)

2011. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod-kérdésed egy kicsit érthetetlen!


Mi az, hogy "Esetleg a miniszterelnököt ki szabad cserélni..."? Ki KELL cserélni, ha egy másik párt nyer!

2011. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy tragédiája ennek az országnak, hogy kormányváltáskor teljes csere van. Ha jól tudom, Obama hadügyminisztere a Bush kormányzat alatt is poszton volt.
2011. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a városban, mindenhol leváltatják azokat a nagyobb posztban lévőket, akik mszp-sek. A városban levő oktatási intézmények főigazgatóját lehivatta a polgármester, hogy vagy önszántából felmond és elmegy hamarabb nyugdíjba vagy egyszerűen kirúgják, pedig már 20 éve igazgató volt. Én nagyon sajnáltam, mert nagyon jó ember és a tisztségét is jól végezte, undorító amit ez a kormány művel.
2011. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

Jó példa erre, hogy anno az államosításkor a komcsik kirúgták Weisz Manfréd főmérnökét is, és saját "faszaelvtárst" ültettek a helyébe.

Pedig ha ez a főmérnök Weisz Manfrédnak megfelelt évekig, alighanem tudhatott egyet-mást a szakmáról.

2011. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én pont ellenkezőleg látom. Szerintem a Fidesz nem rúgja ki az összes embert akit ki kéne.

Amúgy meg miért gondolja azt az intézményvezetők, ha őket kinevezik akkor ott már életük végig biztos helyük van?

2011. febr. 22. 14:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!