Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tudnék csinálni? Egy roma...

Mit tudnék csinálni? Egy roma fenyeget, de nem akarok szólni senkinek!?

Figyelt kérdés
Van egy nem épp naponbarnult,kétes egyén,aki fenyeget,mert nem tetszik neki,ahogy beszélek.Nem akarok senkit belevonni,de van egy haverja,aki elég sokat viszik el a rendőrök,ezért tőle félek egy kicsit.Mit tudnák csinálni ellenük?Elrettentő mi lenne számukra?
2011. febr. 24. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül nemsok mindent.
2011. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bányai Károly ***** válasza:
100%
Kerüld el, és ne mászkálj egyedül. El fogja felejteni, amint talál valaki más célpontot. Semmiképpen ne vedd fel a kesztyűt, mert hamarosan 30-an lesznek.
2011. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De muszály arra járnom,mert a suliba járnak ők is,és ott találkozunk,és mindig fenyeget.Van egy haverom,akivel együtt járok haza,de mi is ketten vagyunk,ők is,de az egyikük már bukott is.És nem tudom,mit kellene csinálnom.
2011. febr. 24. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
ismeretlen tettes ellen feljelentés, vagy zaklatás, lesz belőle tárgyalás is stbstb... esetleg baseball ütővel álarcban megkeresni és agyonverni
2011. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

No, ha olyan gyakran járnak náluk rendőrök, akkor hidd el attól fosik a legjobban!! Mástól nem igen. Van rendőr ismerősöd? Ha van, sétálj vele egy kicsit jobbra balra. Ha nincs , terjeszd el a suliban , hogy van vagy lett egy rendőr haver/rokon a környéken és mekkora spanban vagytok!

Mászkálj 3-4 haverral egyszerre , ha gáz van , legyen melletted valaki, tanúként is jól jönnek.

2011. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
pont ma száltam fel buszra, és volt 2 (büdös) napbarnított egyéniség (cigány) akiket nem engedett fel a busz sofőr, vmi plexi kártya és igazolvány hiánya miatt. sajnáltam hogy pont nem vittem magammal a pillangót.
2011. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,van rendőr ismerősöm,de nem fog járkálni velem,mert túl lusta ahhoz!De terjeszteni fogom!


Ha valakinek van még ötlete,irjon!

2011. febr. 24. 15:07
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

"Elrettentő mi lenne számukra?"

Mondjad neki hogy MUNKA!MUNKA!MUNKA!

vagy azt hogy :fürdés!

2011. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na,de komolyan!
2011. febr. 24. 15:37
 10/16 A kérdező kommentje:

De már ha a "MUNKA!MUNKA!MINKA!"-nál járunk,inkább az úri cigányok közé sorolható!

Gondolom,a cigánylexikonra gondolsz!

2011. febr. 24. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!