Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fog emelkedni a hazai üzemanya...

Fog emelkedni a hazai üzemanyag ára a Libanoni háború miatt?

Figyelt kérdés

A sajtó szerint a Bp- az Aral, És az Agip is leállította az olajkitermelést a bombázások miatt libanonban.

A tőzsdén egy óra alatt 8 dollárt ment fel az olaj hordónkénti ára....


Mire számítotok itthon?


Mikor emelnek majd, és mennyivel?


Kort és nemet is Köszi!


2011. febr. 24. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

mint az állat. ezt sztem nem nagyon lehet kiszámítani, hogy mennyive. de szerintem hamarosan

20f

2011. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Igazából nem kell indok,eddig is emelték hetente,mikor semmiféle háború sem volt. Most ez egy jó ürügy. 25 F
2011. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem is tudtam, hogy Libanonban háború van. Azt hittem csak Líbiában.
2011. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam, Líbiát akartam :)
2011. febr. 24. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem is fog emelkedni a kormány majd kitalál valami újabb adót hogy ne legyen hiányérzetünk
2011. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
már emelkedett. és a kormánynak ehhez semmi köze, a MOL és a többiek határozzák meg az árváltozást.
2011. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zolka50 ***** válasza:
58%
A neten meg lehet nézni, hol mennyibe kerül az üzemanyag ára. Sok helyen lényegesen nagyobb arányban emelkedett, mint nálunk. Ehhez a kormánynak semmi köze, se nálunk, se más országban. Ha sokáig elhúzódik a válság az arab világban (pláne, ha Szaud Arábiában is történik valami), az árak jelentősen emelkedhetnek az egész világon.
2011. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szaud arábiában 100 forint egy liter benzin az USA-ban pedig annyi egy gallon mint itt egy liter
2011. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó. Majd nálunk is annyi lesz, ha egy kapavágás alján megjelenik az olaj, vagy elfoglaljuk valamelyik arab országot :D


Styloo

2011. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!