Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted lesz e 15. én...

Szerinted lesz e 15. én lázadás? Felkelünk végre a padlóról és kiállunk magunkért? Éhségsztrájk? Világháború? Ha így megy tovább, szerintem elkerülhetetlen!

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha így megy tovább akkor előbb utóbb elkerülhetetlen, de szerintem még most nem lesz semmi.
2011. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

"Szerinted lesz e 15. én lázadás? Felkelünk végre a padlóról és kiállunk magunkért? Éhségsztrájk? Világháború? Ha így megy tovább, szerintem elkerülhetetlen!"


Te egy nagyon buta ember lehetsz...

2011. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hiába van tetőponton a hangulat(ami itt nincs) kell valami, ami elég vérlázító ahhoz, hogy felkeljenek az emberek. Pl:politikai gyilkosság, vagy hasonló általános utálatot keltő dolog.
2011. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jaj, mindig csak a meglévő ünnepnapjainkon tudnak tüntetni, már ha teszik ezt.

Ennyi fantáziájuk sincs, hogy új időpontot tűzzenek ki?

2011. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon buta jobbikos lehetsz kedves kérdező.
2011. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nem fogok tüntetni.

Kimegyek majd a debreceni Nagyerdőbe az 1500 forintos kínai cipőmben, és megeszem majd az otthonról hozott szalámis szendvicsemet, megiszom a Coop-os teámat, aztán előveszem a könyvtárból kölcsönzött regényemet, kiülök az egyik padra és így is élvezni fogom a szép tavaszi délutánt, a napsütést, azt hogy susognak körülöttem a fák, az emberek nevetnek, nekem pedig lesz szabad fél órám, hogy eldöntsem, mi a következő lépésem az álmaim felé.

Nem kell nekem éhségsztrájk, háború meg lázadás. Havi 25 ezer forint jut rám a családban arányosan elosztva, én ebből a kis összegből is tudom élvezni az életet, mert vannak barátaim, terveim és meg tudom becsülni mindazt, amim van. Ingyen és bérmentve.

2011. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

-"Szerinted lesz e 15. én lázadás? Felkelünk végre a padlóról és kiállunk magunkért? Éhségsztrájk?"-


Hogyan? Az MSZP-sek akkor kezdik a 40 napos éhség sztrájkot? Jó tudni, majd hirdetem! :)O)

2011. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz. A hó végéig le kell adnom a szakdogámat :D
2011. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!