Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta engedik a magyar mainstr...

Mióta engedik a magyar mainstream médiában a telejósdát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

2005 óta.

Tiltani kéne amúgy.

2011. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a telejósdát alapból tiltani kéne, nem csak mainstreamben.
2011. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Pedig régóta tervezem hogy felhívom őket, hogy vajon mikor lesz már stabil párkapcsolatom, én egy 35 éves gyermektelen szingli vagyok, aki nagyon vágyik már egy babára...


(38 éves kétgyerekes anyuka vagyok)

2011. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha belegondolunk érdekes egy probléma, két eltérő elv ütközik egymással: Hülyék védelme önmaguk hülyeségétől vs. mindenkinek jogában áll hülyének lenni.
2011. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15:49


Szerintem inkább a szervezett bűnözés, nagy értékű csalás bűntette versus főműsoridőben vetítendő értelmesebb műsorok.

2011. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tiltani kéne de úgyse fogják,egy halom német adón is ezt nyomatják,szóval nekünk is "követni kell" a nyugatot
2011. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is tiltanám, csak nekem úgy tűnik, hogy mostanában jobban beindult nekik a "biznisz". Azt hittem, hogy ez az új kormány nagymagyar mentalitása, amihez hozzátartozik a nagytáltos jósda is, de ezek szerint tévedtem. Elnézést.
2011. márc. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!